Penzion Pavel

Lipová-lázně 410, Lipová-lázně
Kapacita: 35 osob
Cena: 335 - 335 KčPenzion Pavel - penziony Jeseníky - nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce) v příjemném, tichém a zdravém prostředí na okraji areálu Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách. Penzion Pavel - ubytování Jeseníky - je ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí, např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, projížďky na horských mini kárách na Ramzové, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

Umístění a dostupnost objektu

Autobusové spojení - autobusová zastávka je 10 minut chůze od penzionu. Vlakové spojení - vlakové nádraží je 15 minut od penzionu.

Vybavení objektu

Vybavení a okolí penzionu: společenská místnost, TV, video, velká zahrada, oplocené parkoviště přímo u penzionu, dětský koutek na zahradě, ohniště s posezením, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna sportovního nářadí a kol. Přímo nad penzionem se nacházejí čtyři lyžařské vleky a sjezdovky různé obtížnosti. Kulturní vyžití: Disco club Mlýnice, Divadlo Petra Bezruče v Jeseníku, kino Pohoda, léčebné procedury a rehabilitace v lázních Dolní Lipová. Sportovní aktivity: Lyžařský areál Lázeňský vrch s technickým sněhem a osvětlenou, strojově upravovanou sjezdovkou přímo u penzionu. Ideální terény pro běžkaře. 8 km krytý bazén, 5 km bowling, squash, cyklistické a turistické stezky, městské koupaliště v Jeseníku, tenisové kurty.

Pokoje

Pokoje jsou standardně vybaveny. Všechny mají vlastní sociální zařízení na pokoji.

Služby

Standartní.

Parkování

V areálu penzionu.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, běžecké lyžování.

Letní sezóna

od 335,-Kč

Zimní sezóna

od 440,-Kč


Kontakt Penzion Pavel Penzion Pavel levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti