Ubytování Slupečná 27

na Penziony.cz
od roku 2014
Slupečná 27, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 12 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyRodinnéhý pension Diana, který se nachází u přehradní nádrže Lipno. Ubytování v pensionu je situováno do klidného prostředí části obce Lipno nad Vltavou, obklopeného lesy a nádhernou přírodou. Všem milovníkům klidného ubytování, pohody a přírody nabízí náš pension přímo ideální podmínky pro strávení dovolené nejen v letních měsících a v zimě, ale po celý rok.

Umístění a dostupnost objektu

Na Lipno nad Vltavou se lze dostat vlakem, zastávka je vzdálena 3000 metrů. Autobusová zastávka Lipno Slupečná je vzdálena 500 metrů a hlavní zastávka Lipno přístaviště je vzdálena 1000m. U pensionu je k dispozici parkoviště, kde je stání pro naše hosty již zahrnuto v ceně. Samozřejmostí je WI-FI připojení.

Vybavení objektu

Pro naše ubytované hosty jsou připraveny celkem 4 pokoje. Jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Každý pokoj má svoje sociální zařízení (sprchový kout a WC). Hosté mají možnost uschovat kola či lyže a k ubytování jsou k dispozici také dvě lednice. Lipno a Šumava je v zimních měsících sužována nepříjemným počasím, z toho důvodu je pension vybaven centrálním vytápěním.

Pokoje

1 x čtyřlůžkový,2 x třílůžkový ,1 x dvoulůžkový

Parkování

Vlastní uzavřené parkoviště.

Letní aktivity

Koupání,vodní sporty,turistika,cyklotrasy...

Zimní aktivity

V zimních měsících je možno díky blízkosti našeho ubytování navštívit tři lyžařské areály zimních sportů. Dva v příhraničí Rakouska STERNSTEIN (25 km), HOCHFICHT (50km), Skyareál Lipno (vzdálenost od našeho pensionu 500 metrů) s osmi upravovanými sjezdovkami, dětskou lyžařskou školou a desítkami kilometrů upravených běžeckých stop. Na jezeru Lipno se nachází v zimních měsících sportovci vyhledávaná nejdelší přírodní bruslařská dráha na světě.

Celoroční aktivity

Rozhledna Stezka korunami stromů.Bobová dráha.Wellnes ...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Naše ubytování se pyšní tím, že se nachází v blízkosti dnes nejvíce turisticky navštěvované turistické atrakce v obci Lipno nad Vltavou .

Celoroční ceny

400,- Kč za lůžko.
Děti do 10 let 350,- Kč za lůžko.
Cena je účtována za pokoj.

Letní sezóna

400,- Kč za lůžko.
Děti do 10 let 350,- Kč za lůžko.
Cena je účtována za pokoj.

Speciální cenová nabídka pro letní sezónu 2018

Platí od 10.6. 2018

Úspora až 12.5 % z ceny ubytování.

Objednejte ubytování na 5 a více nocí a využijte naši nabídku.
Poslední volné termíny!

Zimní sezóna

400,- Kč za lůžko.
Děti do 10 let 350,- Kč za lůžko.
Cena je účtována za pokoj.

Mimo sezónu

400,- Kč za lůžko.
Děti do 10 let 350,- Kč za lůžko.
Cena je účtována za pokoj.

Slevy

Zdarma WiFi,parkování na vlastním uzavřeném parkovišti,úschova kol(lyže).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rodinnéhý pension Diana, který se nachází u přehradní nádrže Lipno. Ubytování v pensionu je situováno do klidného prostředí části obce Lipno nad Vltavou, obklopeného lesy a nádhernou přírodou.

Všem milovníkům klidného ubytování, pohody a přírody nabízí náš pension přímo ideální podmínky pro strávení dovolené nejen v letních měsících a v zimě, ale po celý rok.


Kontakt Ubytování Slupečná 27 Ubytování Slupečná 27 levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti