Apartmány Jezerka

Přední Výtoň 18, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 22 osob
Cena: 200 - 495 Kč
min. delka 2 dnyAkce BYDLÍM V ČECHÁCH, LYŽUJI V RAKOUSKU. Lyžařské balíčky HOCHFICHT - od 650 na den, STERNSTEIN od 600 na den, Ski areál LIPNO od 440 na den. LIPNO CARD zdarma! Na Hochficht doporučujeme doobjednání skibusu. Penzion leží v překrásné panenské přírodě v CHKO Šumava, přímo na břehu Lipenského jezera, 4 km od hraničního přechodu Guglwald. Cesta autem trvá na Sternstein cca 15 min, na Hochficht cca 40 min, téměř celá trasa je po upravených rakouských silnicích. V době zamrzlého jezera vede před penzionem bruslařská dráha. Do obce vede jedna z nejhezčích cyklostezek podél břehu jezera. Penzion má vlastní travnatou pláž a vstup po schodech do vody. V letním období jezdí k penzionu linková lodní doprava. Vzdálenost nejbližších restaurací 50-400 m, samoobsluha 400m. Ideální místo pro rybáře. Novinky pro rok 2013: Koupání na veřejné pláži zdarma (cca 200m), půjčovna šlapadel a loděk.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt leží v rezidenční části obce, pod kostelem, 4 km od hraničního přechodu do Rakouska. Dostupnost je vlastní dopravou z Lipna nad Vltavou - 5 km, nebo v létě přívozem Frymburk - Frýdava -Přední Výtoň, linkovou lodní dopravou z Černé v Pošumaví, Frymburku a LIpna nad Vltavou .

Vybavení objektu

Společenská místnost s TV, zastřešená terasa s výhledem na jezero, tenisový kurt /použití zdarma/, venkovní krb s posezením, garáž na uskladnění kol a sportovního vybavení, vlastní parkoviště, 3 lodě, bezplatné WiFi. Vlastní travnatá pláž se vstupem do vody po schodech.

Pokoje

Apartmány jsou 2, 3 a 4 lůžkové s 1 nebo 2 ložnicemi s TV, WiFi,vlastní WC, koupelna se sprchou, kuchyně s vařičem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Na pokojích jsou lůžkoviny včetně povlečení.

Služby

Povlečení, ručníky, utěrky, úklid apartmánu 1 x týdně, úklid společných prostor, služby správce v provozních hodinách.

Parkování

Parkování před penzionem na vlastním parkovišti zdarma.

Stravování

Možnost vlastního vaření, individuálně v sousedních restauracích 50-400 m. V obci je samoobsluha se smíšeným zbožím COOP. Individuálně je možné domluvit se správcem objektu snídaně.

Letní aktivity

koupání, houbaření, vodní sporty, tenis, golf - hřiště 30 km v Rakousku - Sterngartl a Bohmerwald.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování Ski areál Lipno - 5 km k lanovce, sjezdové lyžování Hochficht v Rakousku 28 km k lanovce, sjezdové lyžování Sternstein v Rakousku - 12 km. V době zamrznutí jezera bruslení na bruslařské dráze. Běh na lyžích po nově vybudované cyklosezce z Lipna do přední Výtoně. Dení skibus do lyžařského areálu Hochficht.

Celoroční aktivity

Rybaření, turistika, cykloturistika, krytý bazén aquaworld v Lipně - 5km. V listopadu 2011 byla dokončena romantická cyklostezka vedoucí po břehu jezera z Lipna nad Vltavou do Přední Výtoně - pláž.

Letní sezóna

495 Kč/osoba/den
280 Kč/děti do 15 let/den
200 Kč/přistýlka/den
40 Kč/pes/den
1 osoba v apartmánu příplatek 50%
Tyto ceny platí i v období 29.6.2013-17.8.2013 a21.12.2013 -2.1.2014
V ostatním období jsou ceny stejné jako v zimní sezóně

Zimní sezóna

390 Kč/osoba/den
210 Kč/děti do 15 let/den
200 Kč/přistýlka/den
40 Kč/pes/den
1 osoba v apartmánu příplatek 50%

Ceny stravování

snídaně 40,- Kč na osobu a den

Slevy

10% při obsazení celého apartmánu


Kontakt Apartmány Jezerka Apartmány Jezerka levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti