Penzion U Grygarů

Osecká 1, Lipník nad Bečvou
Kapacita: 25 osob
Cena: 700 - 2000 Kč
min. delka 1 denRodinný wellness penzion poskytuje ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a služby nového wellness centra.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je situován v centru města, jen 200 metrů od historického náměstí a nedaleko zámeckého parku. Je vzdálen 25 km od Olomouce, 10 km od Přerov a je na hlavní trase Hranice - Přerov. Sjezd z dálnice je nedaleko.

Vybavení objektu

V penzionu je k dispozici: 9 pokojů, wellness centrum, recepce s barem, kde se podávají snídaně, parkoviště v uzavřeném dvoře, úschovna jízdních kol a sportovních potřeb.

Pokoje

Komfortně vybavené jedno až třílůžkové pokoje s možností přistýlek s maximální kapacitou 25 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, sprchovým koutem nebo vanou, LED TV, lednicí, rychlovarnou konvicí s kávou a čajem. WiFi připojení k internetu je k dispozici na všech pokojích a je zdarma.

Služby

Moderní a útulné wellness centrum nabízí parní lázeň s esenciálními vůněmi, finskou saunu, odpočinkovou zónu, relaxační vířivou vanu a zážitkové sprchy. Vše v krásném a intimním prostředí pro posílení smyslů a zdraví.

Parkování

Parkoviště je v uzavřeném dvoře zdarma.

Stravování

Možnost zajištění snídaní formou jednoduchého bufetu za příplatek. Další stravovaní v blízkém okolí penzionu (restaurace, bufet, rychlé občerstvení).

Letní aktivity

V okolí množství cyklostezek, pěších turistických tras, stezka pro in-line brusle, skatepark, bikrosová dráha, motokárový areál, ranč Mustang zajišťuje vyjížďky na koních a westernové ježdění.

Zimní aktivity

Sjezdovky a běžecké dráhy v okolí.

Celoroční aktivity

Díky výhodné poloze v centru města je dobrá dostupnost všech možných aktivit ve městě (restaurace, bary, squash, tenis, minigolf...). Středověká zřícenina hradu Helfštýn je vzdálena cca 2 km.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj 700 Kč / noc
dvoulůžkový pokoj standard 900 Kč / noc
třílůžkový pokoj 1.350 Kč / noc
dvoulůžkový pokoj deluxe 1.200 Kč / noc
přistýlka 450 Kč / noc / dospělá osoba
přistýlka 300 Kč / noc / dítě 6-12 let (při dvou plně platících osobách)

Ceny stravování

Snídaně formou švédského stolu za příplatek 90 Kč / dospělá osoba / den.
Snídaně formou švédského stolu za příplatek 60 Kč / dítě 6-10 let / den.

Slevy

Dítě do 5 let bez nároku na lůžko zdarma.
Dítě do 5 let snídaně zdarma.


Kontakt Penzion U Grygarů Penzion U Grygarů levné ubytování Lipník nad Bečvou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti