Relax Hotel Štork

Čechova 272, Lednice
Kapacita: 80 osob
Cena: 900 - 1250 Kč
min. delka 1 denRELAX HOTEL ŠTORK vznikl rekonstrukcí budov bývalé sladovny později též pošty, zdravotního střediska a ubytovny. Jedná se o hotel rodinného typu s velmi příjemnou atmosférou. Pro organizované skupiny rádi připravíme chutné menu.

Umístění a dostupnost objektu

Nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice. Hostům nabízí příjemné ubytování vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak individuální pobyty.

Vybavení objektu

Celkový počet pevných lůžek je 74 (33 pokojů) a k dispozici je také 10 přistýlek. Přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK, které jsou součástí hotelu a hosté mohou využít všech služeb hotelu.

Pokoje

1 jednolůžkový - celková plocha 24 m2, sociální zařízení, TV, mini lednice, telefon s přímou volbou, internet, klimatizace 11 dvoulůžkových - sociální zařízení, TV, mini lednice, telefon s přímou volbou, internet, klimatizace v podkrovních pokojích 2 třílůžkové - sociální zařízení, TV, mini lednice, telefon s přímou volbou, internet, klimatizace 4 studia (3 dvoulůžkové, 1 třílůžkové - bezbariérové) - sociální zařízení, TV, telefon s přímou volbou, internet, kuchyňský kout 5 apartmánů (3 dvoulůžkové, 2 čtyřlůžkové) - sociální zařízení, TV, telefon s přímou volbou, internet, kuchyňka 1 apartmán LUX - celková plocha 50 m2, sociální zařízení, TV, telefon a přímou volbou, internet, kuchyňka, kvalitní nábytek, 2 pevná lůžka a možnost 2 přistýlek Samozřejmostí je fén na každém pokoji; žehlička k zapůjčení na recepci.

Služby

V našem areálu naleznete venkovní zastřešený bazén, vířivku, saunu, masáže, parkování před hotelem hlídáno kamerovým systémem.

Parkování

Počet parkovacích míst je 16 + autobus a místa se pro hosty neblokují. Parkování pro hosty je zdarma pod dohledem kamerového systémemu.

Stravování

Součástí ubytování jsou snídaně.

Letní aktivity

V letních měsících jistě oceníte náš bazén, jeho teplota se v létě pohybuje okolo 27 stupňů. K poklidnému opalování slouží náš uzavřený klidný dvůr.

Celoroční aktivity

Protože je náš hotel dobrým výchozím bodem pro cyklovýlety, najdete u nás dobré zázemí pro kola. Stojany a krytý přístřešek je samozřejmostí. Nejoblíbenější cyklostezky Vám rádi poradíme na recepci hotelu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je vhodně zařízen pro tělesně postižené občany (na vozíčku, s berlemi), disponujeme třílůžkovým bezbariérovým pokojem, který vyhovuje posledním technickým požadavkům. Bezbariérový přístup je také do vinárny a relaxačního centra. Pro občany se zdravotním postižením máme rezervováno jedno parkovací místo - rezervujte v recepci, při objednání pobytu! V budově je výtah.

Letní sezóna

900 - 1250

Zimní sezóna

800 - 1150


Kontakt Relax Hotel Štork Relax Hotel Štork levné ubytování Lednice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti