Ubytování u Jany

na Penziony.cz
od roku 2007
Kytlice 140, Kytlice
Kapacita: 17 osob
Cena: 400 - 400 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v typické horské hrázděné chalupě. Dům leží v krásné vesnici Kytlice v Lužických horách. V obci je řada roubených chalup s podstávkami. Nejcenější z nich jsou památkově chráněny.

Umístění a dostupnost objektu

Dům je nedaleko od centra vesnice, přitom však na samotě, u domu končí cesta. Dojedete autem až k domu.

Vybavení objektu

V domě je 5 apartmánů. Každý má vlastní ložnici, kuchyňku, WC a koupelnu - vše pod uzavřením. Výbava apartmánů : lednice, rychlovarná konev, mikrovlná trouba, elektrický dvouvařič, nádobí. Ústřední topení. Koupelny s vanou nebo sprchovým koutem. Jsou zajištěny lůžkoviny, ručníky, utěrky.

Pokoje

Apartmán č.1 - ložnice pro 3 osoby. Manželská postel + 1 lůžko. Apartmán má vlastní vchod z pavlače. Apartmán č.1 je bezbarierový. teren v okolí domu je však pro zdatnější vozíčkáře. Apartmán č.2 - ložnice pro 3 osoby. Manželská postel + 1 lůžko. Možnost přistýlky pro 1 osobu v kuchyňce, avšak jedná se o průchozí místnost z ložnice do koupelny a WC. Apartmán č.3 - ložnice pro 2 osoby. Lůžka široká 140 cm, lze použít i pro 4 osby. Apartmán č.4 - nazvaný rodinný apartmán. 2 ložnice, 1.ložnice 3 lůžka, 2.ložnice 2 lůžka, velká obývací kuchyně s 2 přistýlkami. Apartmán č.5 - je umístěný v 2.patře, kam je strmější schodiště. Ložnice pro 2 osoby + 2 přistýlky. Všechny apartmány mají svou vybavenou kuchyň, koupelnu, wc.

Služby

Na objednávku poskytujeme snídaně, cena 100,- Kč za 1 snídani. Možnost vyprání a usušení vlastního prádla - 50,- kč 1 vyprání. Bezplatný přístup k internetu - wifi. K využití krytý zahradní altán s přenosným grilem a venkovním ohništěm, letní terasa s dostatkem míst pro posezení pod slunečníky. Ruský kulečník. Uzamykatelná zahradní chatka na úschovu kol. Dostatek parkovacích míst.

Parkování

Parkování přímo u domu. Dostatek parkovacího místa. Parkoviště není oploceno.

Stravování

Dům je pro všechny hosty vybaven kuchyněmi. My poskytujeme pouze ubytovací služby. Je možno objednat snídaně. V obci je několik restaurací, kde je možné se stravovat. Ve vsi je obchod.

Letní aktivity

Jsou zde udržovány cyklostezky. Terén je však dosti kopcovitý.

Zimní aktivity

Udržované běžkařské tratě po Lužických horách. Dostupnost autem na sjezdovky v Polevsku, Jedlové, na Luži, v Horním Podluží.

Celoroční aktivity

Možnost výletů po Lužických horách, Českém Švýcarsku.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost přijet se svými zvířecími miláčky. Pobyt zvířat zdarma. Pobyt v našem domě není vhodný pro alergiky. V domě žijí 2 kočky a 2 malí psi. Pro malé děti možnost zapůjčení dětské postýlky.

Celoroční ceny

apartmán 400,- Kč/osoba/noc

10 roků 200,- Kč
+ 12,- Kč dospělá osoba/noc - poplatek obecnímu úřadu

Ceny stravování

snídaně 100,- Kč

Slevy

Děti do 10 let 200,- Kč/noc


Kontakt Ubytování u Jany Ubytování u Jany levné ubytování Kytlice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti