Penzion Kroměříž

Moravcova 253, Kroměříž
Kapacita: 20 osob
Cena: 600 - 1100 Kč
min. delka 1 denPenzion Kroměříž nabízí levné ubytování v centru historické Kroměříže, městě památek UNESCO, v pokojích s možností přistýlky následujících kategorií: - Studio (dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyňkou) - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi - Jednolůžkový pokoj - Apartmán s terasou nebo s vířivou vanou Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, wc, klimatizací, televizí s plochou obrazovkou, malou ledničkou a wifi připojením k internetu zdarma. Penzion nabízí snídaně ve stylovém sklípku, ostatní stravování v restauracích do 2 minut chůze, pro hosty penzionu 10% sleva. Jako jeden z mála penzionů a hotelů v centru města nabízí Penzion Kroměříž parkování ve vlastním uzavřeném dvoře přímo v areálu penzionu (rezervace nutná)

Umístění a dostupnost objektu

Centrum města, 1 minutu chůze od Velkého náměstí, památky UNESCO od 2 do 15 minut chůze. Autobusové a vlakové nádraží 700 metrů, v blízkosti výběr restaurací a kaváren.

Vybavení objektu

Masáže

Pokoje

- Studio (dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyňkou) - Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi - Jednolůžkový pokoj - Apartmán s terasou nebo s vířivou vanou Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, wc, klimatizací, televizí s plochou obrazovkou, malou ledničkou a wifi připojením k internetu zdarma.

Parkování

vlastní parkování v uzavřeném dvoře penzionu

Stravování

možnost dokoupení snídaně , ostatní stravování Restaurace UNO, nebo Restaurant a Pizzeria "U Zeleného stromu" (3 minuty chůze) - v obou případech pro ubytované sleva ve výši 10%

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 600 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi 800 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a kuchyňkou 900 Kč / noc (kuchyňka je vybavena vařičem, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou s grilem a základním nádobím).
Apartmán s kuchyní a terasou 1100 Kč/pokoj a noc
Apartmán s kuchyní a vířivou vanou 1100 Kč/pokoj a noc

Ceny stravování

Snídaně 100 Kč/osoba

Slevy

Pro hosty Penzionu Kroměříž jsou poskytovány slevy ve výši 10% na jídlo a nápoje v Restauraci Uno Kroměříž a v Pizzerii U Zeleného stromu na Velkém náměstí v Kroměříži. Obě restaurace jsou od penziony vzdáleny do 3 minut chůze.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost přistýlky (150 Kč / noc)
Parkování v uzavřeném dvoře penzionu (50 Kč / vozidlo a den)


Kontakt Penzion Kroměříž Penzion Kroměříž levné ubytování Kroměříž kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti