Hotel Octárna

Tovačovského 318, Kroměříž
Kapacita: 49 osob
Cena: 1390 - 1790 Kč
min. delka 1 denHotel Octárna nabízí ubytování s celkovou kapacitou 52 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, barevnou satelitní televizi, přípojku pro počítač, telefon s přímou volbou a minibar. Všechny pokoje v podkroví jsou klimatizované. Převážná část pokojů je dvoulůžkových, pro rodiny jsou k dispozici "rodinné" pokoje, které mají ložnici zvlášť pro rodiče a zvlášť pro děti. Náročnější zákazníci se mohou ubytovat v apartmánu. Úroveň našeho ubytování snese ta nejpřísnější měřítka na čistotu, pohodlí a klid.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Octárna je umístěn pouze 5 minut chůze od Velkého náměstí a Arcibiskupského zámku. Ne nadarmo je hotel Octárna označován jako " Oáza klidu v srdci Kroměříže ". Díky vlastnímu hotelovému areálu tak nic nebrání strávení klidné a ničím nerušené dovolené, či pracovní cesty. Hotel má vlastní restauraci s širokou nabídkou českých i zahraničních pokrmů, disponuje také několika salonky pro pořádání svateb, seminářů a pracovních jednání. V areálu hotelu se nachází i kaple sv. Kříže, která je vyhledávaným místem pro pořádání svatebních obřadů, koncertů apod. Nechybí zde ani vlastní Relax centrum s venkovním vyhřívaným bazénem, finskou saunou a whirpoolem. Své dětství zde strávil významný umělec Max Švabinský. Jeho lunety jsou umístěny v areálu hotelu a jsou celoročně volně přístupné.

Parkování

Parkování v areálu hotelu, který se na noc uzamyká je zdarma.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Od pondělí do pátku nabízí restaurace tzv. Hot tip, což je zvýhodněné menu složené z předkrmu nebo dezertu, polévky, hlavního chodu a láhve vody.

Letní aktivity

Kroměříž je kouzelné město s bohatou historií a nesčetným množstvím turisticky atraktivních míst a přímo vybízí k poznávání. Arcibiskupský zámek s Podzámeckou zahradou, Květná zahrada, Biskupská mincovna, Muzeum Kroměřížska či kostely Panny Marie a sv. Mořice. To je jen malá ukázka toho, co Kroměříž nabízí. Ve letních měsících láká k návštěvě koupaliště Bajda a také další zajímavá místa v okolí Kroměříže.

Zimní aktivity

Relax centrum hotelu Octárna láká k odpočinku a načerpání nových sil.

Celoroční ceny


Letní sezóna

jednolůžkový pokoj standard + 1390,- Kč / 1 osoba
dvoulůžkový pokoj standard+ 1490,- Kč / 1 osoba
2300,- Kč / 2 osoby
apartmán 1690,- Kč / 1 osoba
2700,- Kč / 2 osoby

Zimní sezóna

jednolůžkový pokoj standard + 1390,- Kč / 1 osoba
dvoulůžkový pokoj standard+ 1490,- Kč / 1 osoba
2200,- Kč / 2 osoby
apartmán 1690,- Kč / 1 osoba
2600,- Kč / 2 osoby


Kontakt Hotel Octárna Hotel Octárna levné ubytování Kroměříž kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti