Penzion Bývalá Lékárna

na Penziony.cz
od roku 2018
Křivoklát 111, Křivoklát
Kapacita: 15 osob
Cena: 300 - 300 Kč
min. delka 2 dnyChalupa se nachází v srdci obce Křivoklát, přímo proti zdejšímu hradu. Výhoda objektu spočívá především v jeho velikosti - prostornosti a v ideální poloze v krásné a zachovalé přírodě chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, avšak s dosažitelnými nákupními i zábavními možnostmi. Ze zahrady je nádherný výhled na zdejší hrad vzdálený 150 metrů vzdušnou čarou. Řeka Berounka je vzdálená 500 metrů, naproti chalupě teče rakovnický potok.

Umístění a dostupnost objektu

Dostupnost chalupy je autem, vlakem, autobusem.

Vybavení objektu

V přízemí chalupy se nachází mísnost pro uložení až 14 jízních kol, dále mísnost se stolním tenisem. 1. patro - předsíň, kuchyně s dostatečným množstvím kuchyńského vybavení, obývací pokoj s balkonem a možností dvou přistýlek, dvě ložnice, každá se třemi lůžky, koupelna, WC. Z jedné z ložnic je vchod na terasu a na zahradu ze které je úchvatný výhled na hrad Křivoklát. 2. patro- předsíň, dvě ložnice, každá se třemi lůžky, koupelna, WC.

Pokoje

Všechny pokoje jsou prostorné, chalupa kapacitně plně odpovídá požadavkům velkých skupin při pořádání cyklo výletů, oslav, školení či rodinných dovolených. Ústřední místností je obývací pokoj/společenská mísntost s krásnými historickými kamny a také s balkonem. Obývací pokoj sousedí přímo s kuchyní.

Parkování

1 parkovací místo je přímo před domem, dalších 6 míst je ve 30 metrů vzdálené zahradě.

Stravování

Vlastní stavování ve vybavené kuchyni. Další možnosti stravování: Hospůdka "Pohoda" 200 m, Hotel Sýkora 300m, Restaurace "Pod Hradem" 300 m, Restaurace " U Jelena" 400 m.

Letní aktivity

Ŕada cyklistických a turistických tras v blízkém okolí: Legendární hostinec "U Rozvědčíka", branovský luh s muzeem spisovatele Oty Pavla, zřícenina hradu Týřov, cyklostezka Křivoklát - Rakovník, muzeum trilobitů ve Skyjích, skryjská jezírka, zámek Lány, řeka Berounka nabízí možnost koupání, posezení v restauraci přímo u vody, rybaření a další aktivity. Vhodné pro rodiny s dětmi, pěší turistika, cykloturistika, houbaření v hlubokých křivoklátských lesích. Sportovní areál "Kolečko" je vzdálen 2 km od rekreačního domu a nabízí tenisové kurty, kurty na volejbal a nohejbal, občerstvení. Další atraktivity: Půjčovna lodí 700 m Přírodní rezervace "U Eremita" 2 km Tři prameny(Kneippovy lázně) 3 km Branovský luh - pamětní síň Oty Pavla 6 km Rakovník - přírodní koupaliště, krytý bazén - 15 km Lánský zámeček - 17 km Aquapark Beroun - 25 km Koněpruské jeskyně 30 km Karlštejn 40 km

Letní sezóna

Chalupu máte vždy sami pro sebe!!!

Červen, Ćervenec, Srpen:

320,-Kč/os/noc. Cena již obsahuje veškeré poplatky pro Obecní úřad, spotřebu energií, závěrečný úklid.

Sleva na děti možná, dle e-mailové dohody.

Ložní prádlo si k nám hosté mohou přivézt vlastní, ale je zde i možnost zapůjčení, cena 120,-Kč/sada/pobyt.

Mimo sezónu

Chalupu máte vždy sami pro sebe, bez přítomnosti majitele!!!

Duben, Květen, Září, Říjen

300,-Kč/os/noc. Cena obsahuje veškeré poplatky pro Obecní úřad, závěrečný úklid. El. energie se doplácí při odjezdu dle skutečné spotřeby.

Sleva na děti možná, dle e-mailové dohody.

Ložní prádlo si k nám hosté mohou přivézt vlastní, ale je zde možnost zapůjčení - cena 100,-Kč/sada/pobyt.

Ceny stravování

Možnost vlastního stravování ve vybavené kuchyni.

Slevy

Sleva na děti možná, dle e-mailové dohody.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Chalupu máte vždy sami pro sebe, bez přítomnosti majitele!!!


Kontakt Penzion Bývalá Lékárna Penzion Bývalá Lékárna levné ubytování Křivoklát kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti