Penzion na Křivoklátě

na Penziony.cz
od roku 2012
Na Sokolí 253, Křivoklát
Kapacita: 6 osob
Cena: 5000 - 7500 Kč
min. delka 7 dníNabízíme pronájem rodinného domu s výhledem na známý středověký hrad Křivoklát ze 13 století. Nabízíme týdenní pobyty pro maximálně 6 osob ( od soboty do soboty).

Umístění a dostupnost objektu

Dům se nachází v horní části obce Křivoklát, v těsné blízkosti lesa. Svou polohou a umístěním je předurčen pro aktivní odpočinek - turistiku, cykloturistiku, i příznivce vodáctví na řece Berounce a především pro milovníky houbaření a historie. Rekreační dům č.p. 253 se nachází v obci Křivoklát, ve Středočeském kraji, 40 km západně od Prahy v Chráněné křivoklátské oblasti.

Vybavení objektu

Ubytování nabízíme pro maximálně 6 osob + (po dohodě možnost jedné přistýlky). K dispozici je veranda, předsíň, plně vybavená kuchyně, koupelna, wc, obývací pokoj, dvě ložnice, terasa, zahrada. V letních měsících je možné na terase grilovat.

Pokoje

Přízemí: Veranda (možnost odkládat kola, rybářské potřeby, zahrádka aj.) Předsíň (2x zabudovaná šatní skříň, věšák, lavice, kartáče a krém na boty) WC Koupelna - vana, umyvadlo, zásuvka na holení odkládací skříňky Kuchyně: Lednice + mrazák Elektrický sporák s troubou Mikrovlná trouba Rychlovarná konvice Kávovar s filtry Vybavení na vaření a pečení (porcelán, sklo, příbory, černé nádobí ) Rohová sedací souprava pro 6 osob V přízemí je jedna místnost uzamčená. První patro: Ložnice: S manželskou dvojpostelí. Balkon s překrásným výhledem na hrad Křivoklát a přilehlé lesy. Obývací pokoj: TV + satelit Sezení pro 6 osob Společenské stolní hry Přístup na terasu s lodžijí Stůl se slunečníkem a židle pro 6 osob + gril Podkroví: Ložnice pro 4 osoby Možnost rozmístit postele podle potřeb rodiny Zahrada: Udržovaný trávník kolem domu Nafukovací dětský bazén Pod terasou pingpongový stůl (4 pálky, síťka, míčky), badminton

Služby

Parkování

Parkování před domem na trávě.

Stravování

Restaurace nad hradem - hotová jídla, česká kuchyně, jídla na objednávku (5 minut pěšky) Restaurace u Sýkorů - česká kuchyně (15 minut pěšky) Pension U Jelena- zvěřinové speciality (15 minut pěšky)

Letní aktivity

Koupání: řeka Berounka(20 min. pěšky) koupaliště a krytý bazén v Rakovníku(20 minut autem)

Celoroční aktivity

Státní hrad Křivoklát: Prohlídky každý den mimo pondělí. V nedalekém okolí se nachází mnoho dalších známých historických skvostů středních Čech jako jsou: hrad Karlštejn, Točník a Žebrák zámky Lány , Hořovice a Březnice, Nižbor V blízkosti obce můžete obdivovat i spoustu přírodních krás - lokalita Baba nabízející výhled na malebné údolí řeky Berounky, nedaleké Skryje, v kterých působil archeolog Joachim Barrand, cyklostezka vedoucí podél Rakovnického potoka (celkem 75 km) a mnoho dalších.

Letní sezóna

Červenec - srpen
2-4 osoby 6500 Kč / týden
5-6 osob 7500 Kč / týden

Mimo sezónu

Květen, červen, září, říjen
2-4 osoby 5000 Kč / týden
5-6 osob 6000 Kč / týden

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vzdušná taxa je 25.-Kč osoba / den.
Kauce: vždy 3000 Kč při nástupu (po ukončení pobytu se vrací pokud je objekt a vybavení v pořádku).
50 kW/h v ceně pobytu – ostatní proud se hradí podle odpočtu na elektroměru.


Kontakt Penzion na Křivoklátě Penzion na Křivoklátě levné ubytování Křivoklát kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti