Penzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
Kapacita: 28 osob
Cena: 740 - 1800 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Kaiser je typická horská roubená chalupa, která leží přesně na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, což znamená, že obě naše nejnavštěvovanější pohoří jsou doslova "nadokřik"

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Kaiser je typická horská roubená chalupa, která leží přesně na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, což znamená, že obě naše nejnavštěvovanější pohoří jsou doslova "nadokřik

Vybavení objektu

Penzion Kaiser je stylová roubená chalupa,pokoje jsou útulné s vlastním sociálním zařízením. Nenaleznete zde wellness, vířivky či cokoliv podobného, penzion si zachovává ráz horské chalupy, tzn. i s dřevěnými vrzajícími podlahami. Ale naleznete zde rodinnou atmosféru, vynikající kuchyni a personál, který je připraven být jen pro Vás. K penzionu patří i zahrada s terasou a s venkovním krbem, které jsou plně k dispozici v jakékoliv roční době, lyžárna, ve které obujete lyže a jedete 150 m rovnou ke sjezdovce Bavorák. V létě se z lyžárny stává úschovna kol.

Pokoje

Penzion má k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a jeden rodinný čtyřlůžkový pokoj. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, trezor. Na pokojích vždy naleznete košík s ovocem, který je v ceně pokoje a další příjemné maličkosti. Kapacita ubytovaných osob je v penzion 28, restaurace a bar, které jsou bez zavírací doby a jsou pouze pro ubytované a jejich hosty, má kapacitu až 34 hostů.

Služby

V ceně za ubytování v Penzionu Kaiser naleznete bohatý snídaňový bufet, bezplatné WI-FI připojení, parkování na soukromém parkovišti, které je dostupné i pokud je sněhová kalamita,kabelová TV, skladování kol a lyží, sušárna, denní úklid pokojů, v letních měsících využití sluneční terasy s bazénem, trezor na každém pokoji, žehlící set na vyžádání, službu buzení, ovoce na pokoji.

Parkování

Bezplatné na vlastním parkovišti.

Stravování

Pro bezstarostný pobyt nabízíme tříchodové večeře. Naše kuchyně je založena na kvalitě pokrmů, které připravujeme pouze z produktů domácích chovatelů a výrobců. Večeři si můžete vybírat ze dvou možných menu, myslíme i na vegetariány a osoby s bezlepkovou dietou. Cena večeře je 140,-Kč/osoba, připravíme i poloviční porce s 30% slevou.

Letní sezóna


Dvoulůžkový pokoj: 840,- Kč / noc
Děti od 0 do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma
Děti na přistýlce od 3 do 12 let: 250,- Kč / noc
Děti od 12 let a dospělí na přistýlce: 290,- Kč / noc

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj: 940,- Kč / noc
Děti od 0 do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma
Děti na přistýlce od 3 do 12 let: 300,- Kč / noc
Děti od 12 let a dospělí na přistýlce: 320,- Kč / noc
Rodinný čtyřlůžkový pokoj: 1 800,- Kč / noc

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj: 740,- Kč / noc
Děti od 0 do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma
Děti na přistýlce od 3 do 12 let: 250,- Kč / noc
Děti od 12 let a dospělí na přistýlce: 290,- Kč / noc

Ceny stravování


Večeře tříchodová, možnost výběru ze dvou menu: 140 Kč,-
dětská porce: 30% sleva

Slevy

Při pobytu 5 až 13 nocí – 10% sleva
Při pobytu 14 a více nocí – 20% sleva
Pobyt pouze za 1 noc – 30% příplatek

Doplňující informace o ubytování a cenách

Psí miláčci jsou vítáni, s ohledem na ostatní hosty nemají však přístup do restaurace a do jiných společných prostor. Prosíme, informujete nás o této skutečnosti při vaší rezervaci.

Pes: (do 40 cm v kohoutku) – 70 Kč,- / den, (od 40 cm v kohoutku) - 100 Kč,- / den


Kontakt Penzion Kaiser Penzion Kaiser levné ubytování Kořenov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti