Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a. s.

Plzeňská 58, Konstantinovy Lázně
Kapacita: 140 osob
Cena: 590 - 2055 Kč
min. delka 1 denKonstantinovy Lázně jsou ve výčtu lázní na jednom z prvních míst ve své výjimečnosti co se týká neporušenosti krajiny, čistého vzduchu a péče o hosta, která zde může být poskytnuta. Všechny generace si zde přijdou na své a člověk, který už ani nedoufal v otevřenou náruč panenské přírody, bude nadšen. Navíc se zde snoubí komfort ubytování, s mistrnou zdravou kuchyní a léčivou silou zdejších vod a krajiny. První lázeňskou budovu s 5-ti lázeňskými kabinami a 22-ti pokoji postavili v roce 1803 u sirného pramene v místě dnešních Starých Lázní sedláci z nedaleké Nové Vsi. V roce 1837 lázně koupil majitel okolního panství kníže Konstantin z Löwensteinu, po kterém dnes nesou Konstantinovy Lázně své jméno. V této době se zde s velkým úspěchem léčilo pomocí slatinných zábalů z místních zdrojů. Rozhodující indikací se v Konstantinových Lázních staly nemoci oběhového systému. Léčba v Léčebných lázních Konstantninových Lázních je založena převážně na našem sirnatém pramenu, který je význačně pojmenován po úspěšném kardiologovi, profesoru MUDr. Bohumilu Prusíkovi. Léčebné lázně v Konstantinových Lázních jsou výjimečné především svým úzkým vztahem k hostům, což vytváří rodinnou pohodovou atmosféru, dnes již tak vzácnou v uspěchaném světě. Nejvíce oblíbené jsou týdenní pobyty, kdy host absolvuje léčebné procedury a má zároveň dostatek času věnovat se aktivitám dle vlastních zájmů. Jako například cykloturistika, jejichž trasy do 80 km sčítají krásné čisté okolí Konstantinových lázní. Svým kolem, nebo námi půjčeným, projedete celičkou okolní krajinu. Také Nordic Walking, který je u nás relativně novým sportem, velmi naše hosty zaujal. Chůze v přírodě se speciálnimi holemi vystihuje pohodlnou pěší turistiku.

Umístění a dostupnost objektu

Příjezd autem Dálnice D5 Praha – Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67 – dále do centra Plzeň, z centra Plzně směr Karlovy Vary E49, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4 – 5km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně, projedete Pláň – Ostrov u Bezdružic- Novou Ves ( v Nové Vsi doleva 1km Konstantinovy Lázně). Příjezd autobusem Z CAN Plzeň – Stříbro (přestup) – Konstantinovy Lázně Příjezd vlakem - Plzeň hl. nádraží – směr Bezdružice Předposlední stanice Konstantinovy Lázně. GPS ředitelství lázní N 49° 53' 1,47'' E 12° 58' 36,4''

Pokoje

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem. Část pokojů s balkónem.

Služby

UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY, DÁRKY, POHLEDNICE, DENNÍ TISK, ČASOPISY možno zakoupit v recepci lázeňského hotelu Jirásek a v recepci komplexního léčebného ústavu Prusík - denní tisk, - časopisy, - pohlednice, - lázeňské oplatky, - turistické i cykloturistické mapy, - upomínkové předměty (trička,kloboučky,hrnečky,deštníky,turistické známky, pohárky, hotelové pantofle aj.) - likér Konstantin. PŮJČOVNA v recepci lázeňského hotelu Jirásek: - pravidla a další pomůcky k zajímavé a nenáročné hře Pétanque, - jízdní kola, - hole na Nordic Walking (chůze se speciálními holemi), - golfový patovací koberec s holemi a míčky, - karty, šachy a další společenské hry. SPORTOVNÍ AKTIVITY - rehabilitační bazén (lázeňský hotel Jirásek), - koupání (přírodní otevřená koupaliště v místě a okolí), - tenis (dvorce v Konstantinových Lázních Sportklub Konstantinovy Lázně), - stolní tenis (v lázeňském penzionu Marie), - volejbalové hřiště (možná rezervace pro skupiny), - koně (zprostředkujeme jízdy, výuky s instruktorem, turistiku aj.), - cykloturistika (výběr z délky tras až 80 km, mapy k dispozici v recepcích), - turistika (naší překrásnou krajinou, houbařský ráj, zalesněná údolí,historické památky aj.), - Nordic Walking (chůze se speciálními holemi, možnost zakoupení lekce s instruktorem), - metaná (v zimních obdobích na speciálně upravené ploše).

Parkování

- velké parkoviště u ředitelství lázní, - lázeňský hotel Jirásek, - lázeňský hotel Alžbětin dvůr (kryté garážové stání), - lázeňský penzion Marie, - lázeňský penzion Mánes.

Stravování

Snídaně - formou bufetu, obědy - výběry ze tří jídel, večeře - výběry ze tří jídel. Možnost dietního stravování: 7a anticholesterolová, 8 redukční, 2 šetřící, 9 diabetická Možnost pořádání rautů, svateních hostin a další.

Letní aktivity

koupání, cykloturistika, Nordic Walking (chůze v přírodě se speciálními holemi), Pétanque s grilovacím zákoutím, a další.

Zimní aktivity

Nordic Walking, běžky

Letní sezóna

Wellness týdenní pobyt
Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo.
Tento relaxační týden probudí Vaše tělo z únavy.

- 7x ubytování, polopenze
- 4x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny
- 1x relaxační koupel
- 1x smyslová masáž částečná se zábalem
- 1x hubnoucí kosmická loď nebo pleťové ošetření
Bonus
- vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní
- hudební večer
- přednáška
- Wellness terapie od pondělí do čtvrtka s 20% slevou

Sezóna - 7 900,- Kč
Mimosezóna – 6 200,- Kč

Wellness prodloužený pobyt
Chcete využít k relaxaci a k odpočinku prodloužený víkend nebo si odpočinout v týdnu? Pak je tento pobyt přesně pro Vás.

- 3x ubytování, polopenze
- 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny
- 1x relaxační koupel
- 1x smyslová masáž částečná se zábalem
Bonus
- Wellness terapie od pondělí do čtvrtka s 20% slevou

Sezóna – 3 250,- Kč
Mimosezóna – 3 050,- Kč

Wellness víkendový pobyt
Tento pobyt je složen z lehčích procedur, optimální výživy, aktivního odpočinku zaměřeného na celkové uvolnění.

- 2x ubytování, polopenze
- 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny
- 1x solná jeskyně
- 1x smyslová masáž se zábalem

Sezóna – 2 600,- Kč
Mimosezóna – 2 300,- Kč


Lázně na zkoušku
Víkendové pobyty představují naše lázně ve zkratce. Pokud nechcete lázeňskému pobytu věnovat svoji dovolenou, využijte alespoň těchto krátkodobých pobytů. Několikráte opakované víkendové pobyty v roce mají účinný preventivní charakter a poskytnou Vám příjemné prožitky, klid a navíc upevní Vaše zdraví a duševní rovnováhu.

- 2x ubytování, polopenze
- 1x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny
- 1x perličková koupel
- 1x klasická masáž částečná
- 1x solná jeskyně

Sezóna – 2 600,- Kč
Mimosezóna – 2 300,- Kč

Týden pro seniory
Cílem speciálně sestaveného programu je prohloubit kvalitu života. Účastníci pobytu jsou seznámeni s možnostmi aktivního stáří, podrobně jsou informováni o svém zdravotním stavu a zvýší svoji fyzickou i psychickou kondici.

- 7x ubytování, polopenze
- 1x konzultace s lázeňským lékařem
- 1x laboratorní vyšetření
- 1x vizita
- 1x EKG
- 1x uhličitá koupel
- 1x klasická masáž
- 1x podvodní masáž
- 1x solná jeskyně
Bonus
- vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní
- hudební večer
- přednáška

Sezóna – 8 100,- Kč
Mimosezóna – 6 400,- Kč

Lázeňská kúra
Máte chuť vyzkoušet léčebný pobyt. Pak zvolte naši čtrnáctidenní lázeňskou kúru. Nabízíme Vám osvědčené procedury, které přispívají k regeneraci organismu a obnovují ztracenou energii.

- 14x ubytování, polopenze
- 1x konzultace s lázeňským lékařem
- 1x laboratorní vyšetření
- 1x vizita
- 1x EKG
- 10x velká lázeňská procedura
- 10x malá lázeňská procedura
(nabídka procedur: uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň dolních končetin, vířivá lázeň horních končetin, podvodní masáž částečná, parafínový zábal na ruce, cvičení při onemocnění žil, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal – části těla, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie cvičení v bazénu)
Bonus
- vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní
- hudební večer
- přednáška

Sezóna – 15 900,- Kč
Mimosezóna – 13 900,- Kč


Zdraví z lázní
Chcete si odpočinout a načerpat nové síly? Pobyt sleduje primárně léčebný účel, ale má i preventivně zdravotní charakter. Týdenní lázeňský pobyt pro dospělé všech kategorií. Program je zaměřen na obnovu fyzických a psychických sil.

- 7x ubytování, polopenze
- 1x konzultace s lázeňským lékařem
- 6x léčebná procedura (dle konzultace s lékařem)
- 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny
- (nabídka procedur: uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň dolních končetin, vířivá lázeň horních končetin, podvodní masáž částečná, parafínový zábal na ruce, cvičení při onemocnění žil, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal – části těla, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie cvičení v bazénu)
Bonus
- vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní
- hudební večer
- přednáška

Sezóna – 8 100,- Kč
Mimosezóna – 6 400,- Kč

Mimo sezónu

leden - březen
listopad - prosinec

Ceny stravování

Dokoupení plné penze:
při objednávce dopředu: 125,- Kč / den, při platbě namístě: 150,- kč / den

Slevy

Sledujte naše webové stránky www.konstantinovy.cz pro nabídky LAST MINUTE.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, ledičkou, telefonem a rádiem, část pokojů s balkónem. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.


Kontakt Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a. s. Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a. s. levné ubytování Konstantinovy Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti