Apartmán 617

na Penziony.cz
od roku 2017
Útočiště 617, Klášterec nad Ohří
Kapacita: 5 osob
min. delka 2 dnyUbytování je vhodné jak v letních (koupání, výlety, cyklostezky a pod.) , podzimních (houbaření, výlety)zimních měsících (bruslení, lyžování, snoubord, běžecké tratě )

Umístění a dostupnost objektu

Samostatný domeček (součástí rodinného domu), absol.soukromí.

Vybavení objektu

Kuchyňská linka , el.kamna(trouba),lednice, mikrovl.trouba, varná konvice+ doplňky k samost.vaření ( hrnce, příbory, talíře, hrnečky, skleničky a pod.)

Pokoje

V přízemí -kuchyňská linka, oddělena barovým pultem od jídelního stolu a vstupu do koupelny a WC. V rohu místnosti, jsou schody (točivé)do patra. V patře -Obývák se sedací soupravou )rozkládací (1+1/2 lůžka) a velkou televizí (kabelová připojení-internet), psací stůl (možnost připojení k wifi, )a velká skřín s posuvnými dveřmi. Druhý pokoj-ložnice , vysoká dvoulůžková postel s čalouněným čelem, a jednolůžko.

Služby

V letních měsících možnost posezení před baráčkem + gril, možnost zapůjčení kol.-cyklostezka(možnost výletů)

Parkování

Před domem.

Stravování

Vlastní stravování, možnost vaření. Restaurace cca 5min.chůze.

Letní aktivity

Před baráčkem-možnost posezení-grilování. Aqua park s tobogánem- cca300m,letní kino, výlety po okolí,cyklosteska-přes místní park-Kadaň, přehrada Nechranice -15km. Městečko Perštejn(koupaliště), zároveň rekreační středisko, Výlety do hor,Měděnec - muzeum těžby mědi, Horní Halže- překrásný výhled na celé Doupovské hory, Klínovec- turistické stezky, středisko "Nástup"-restaurace , bazén,cyklistika, tenis. Dále výlety do Německa cca 25 km.Annaberg, Marienberg( velký Aqua -park)se slanou vodou, umělé vlny, vířivky, tobogany a pod.

Zimní aktivity

V místě zimní stadion(možnost bruslení), Alšova bouda-sjezdovka, Horní Halže-sjezdovka, Klínovec -velké zimní středisko cca20km - často využívané zahraničními turisty,Lanové dráhy, sjezdové dráhy, půjčovna lyží i snoubordů, možnost občerstvení ,středisko "Nástup"

Celoroční aktivity

V blízkosti ubytování cca300m je Aqua park, který v letních měsících je nepostradatelný+ tobogán. Ve městě se nachází zámek (celoroční výstava porcelánu), s překrásným přilehlým parkem (při břehu řeky Ohře). Konec parku navazuje na Lázně Evženie s léčivým pramenem. V lázních je možnost různých procedur, nebo využití bazénu s teplou vodou. U lázní je restaurace zv.:Peřeje s velkým výběrem jídel a venkovním posezením. K dispozici též tenisové kurty. Dále výlety - do královského města Kadaně (také cyklostezkou)cca7km, světoznámé Karlovy Vary jsou vzdálené 28km (autem 20min)možnost vlak, bus. Přehrada Nechranice -vzálenost cca15km, možnost koupání, rybaření, půjčovna vodních skůtrů, lodiček a pod. Malebné středisko Perštejn, vzdálené cca 5km, koupaliště, "selský dvůr"-restaurace, bazén, restaurace "Chalupník"-s vlastní výrobnou piva i venkovním posezením. Lázně Jáchymov- vzdálenost cca 25km, možnost využití léčebných procedůr. odtud lanová dráha na nejvyšší vrchol krušných hor Klínovec. Město Chomutov vzdálené 18km, -velká obchodní střediska, aqua park, ZOO park,kamencové jezero (možnost koupání).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování se nachází nad městem Klášterec nad Ohří pod Krušnými horami(les cca 100m). Krušné hory rozděluje řeka Ohře od Doupovských hor. Zde je několik starých hradů (Lestkov, Šumná a jiné), často vyhledávané turisty.Nedaleko hrad Hasištejn s překrásným výhledem do okolí, restaurace a občerstvení.

Celoroční ceny

1 osoba 500/noc
2 a každá další 300/noc

Slevy

děti do 12let-200,-kč
Není vhodné pro malé děti do 8 let (prudké schody)Záleží na vlastním uvážení.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je zahrnutý úklid, praní povlečení, ručníků,1xtýdně


Kontakt Apartmán 617 Apartmán 617 levné ubytování Klášterec nad Ohří kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti