Selský dvůr Zátaví u Písku

Zátaví 14, Kestřany
Kapacita: 7 osob
Cena: 6000 - 7000 Kč
min. delka 3 dnyRekreační chalupa - bývalé selské stavení zařízené k obývání pro 6-7 osob se nachází v malé osadě Zátaví na řece Otavě cca 6 km od starobylého jihočeského města Písek, 102 km jihozápadně od Prahy. V zahradě (216 m2) samostatně oplocené vysokým neprůhledným plotem je možnost posezení v soukromí a grilování

Umístění a dostupnost objektu

Zátaví je stará osada u zlatonosné řeky Otavy mezi Pískem a obcí Kestřany. Nedaleko chalupy (5 min chůze) teče řeka Otava, i dnes kupodivu průzračná, a blízko za humny chalupy najdete několik malebných jihočeských rybníků. Na své si zde přijdou rybáři, inline-bruslaři ocení nové hladké a málo frekventované silnice. Cyklisté a turisti využijí mimo jiné hustou síť turistických tras a lesních asfaltek v přírodním parku Písecké hory.

Vybavení objektu

Pronajímanou část objektu tvoří obytná kuchyně, dvě ložnice, prosklená veranda, předsíň, samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem (el.bojler 125 l) a s WC. Obytná kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, stolem a židlemi, pohovkou (- možno použít jako přistýlku) a televizí.

Pokoje

Za kuchyní jsou dvě ložnice (3 lůžka a 4 lůžka). . Do domu je zavedena pitná voda z veřejného vodovodu. Uvedené zařízení umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob. (S možností ubytovat až 8 osob - níže uvedené ceny jsou pro max 6 osob, další lůžko účtujeme za příplatek 900,- Kč/týden).

Parkování

Možnost parkování ve dvoře.

Stravování

Kuchyně je plně vybavena pro vlastní vaření., případně restaurace v nedalekém Písku a v Kestřanech poskytují širokou nabídku stravování.

Letní aktivity

cyklistika, rybaření, inline bruslení, plavání ...

Zimní aktivity

běžky

Celoroční aktivity

turistika

Letní sezóna

letní prázdniny - cena za celý objekt při max. počtu 6 osob - 7000,-/týden
cena za víkend - pá - ne - 3400,- Kč

Mimo sezónu

zbytek sezóny - celý objekt při max. počtu 6 osob - 6000,-/týden
cena za víkend - pá - ne - 3400,- Kč


Kontakt Selský dvůr Zátaví u Písku Selský dvůr Zátaví u Písku levné ubytování Kestřany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti