Penzion Kraus

na Penziony.cz
od roku 2009
Brnířov 27, Kdyně
Kapacita: 6 + přistýlky osob
Cena: 280 - 300 Kč
min. delka 1 denMalý rodinný penzion najdete v obci Brnířov, na komunikaci spojující města Domažlice a Klatovy, v těsné blízkosti městečka Kdyně. Ve vzdálenosti 7 km je hraniční přechod Všeruby. Možnost zajet na Šumavu či do Bavorského lesa dělá z této lokality zajímavé místo.

Umístění a dostupnost objektu

V blízkém okolí najdete zříceniny hradů Rýzmberk a Herštýn, rozhlednu Koráb, přírodní koupaliště Hájovna, několik restaurací, pizzerii, tenisový kurt, bowling, spinning a především zachovalé šumavské lesy, v kterých zůstalo mnoho kilometrů kvalitních lesních cest vhodných pro horská kola, cyklistiku a turistiku. Je zde vybudovaná nová cyklostezka. Potok a rybník je přímo v obci.

Vybavení objektu

K dispozici je prostorná udržovaná zahrada s velikou pergolou, krb na opékání, možnost grilování. Pro děti je zde navíc pískoviště a houpačka. Parkování pro Vaše auto je zabezpečeno zdarma přímo v areálu penzionu

Pokoje

Pokoj č. 1 - jednolůžkový pokoj s koupelnou, toaletou a sprchou. V pokoji je lednička, vařič, varná konvice, skříň, prostorná široká postel. Pokoj č. 2 - dvoulůžkový pokoj s kopelnou, toaletou a sprchou. V pokoji jsou 2 křesla, stolek, lednička, TV, vařič, varná konvice, základní kuchyňské vybavení. Apartmán - trojlůžkový 2 pokojový apartmán složený z ložnice, obývacího pokoje, kuchyňky a jídelny. Součástí je koupelna s toaletou a sprchou.

Parkování

parkování zdarma uvnitř areálu

Stravování

bez možnosti stravování. Přímo v obci jsou potraviny a hospůdka. V sousedním městečku Kdyně - 1km je několik restaurací, pizzeria, cukrárna a supermarket.

Letní aktivity

turistika cyklistika houbaření plavání posilování spinning relax bowling

Letní sezóna

pouze letní provoz 1.5. - 31.10.

1 noc - 300 Kč/osoba
2 a více nocí - 280 Kč/osoba


Kontakt Penzion Kraus Penzion Kraus levné ubytování Kdyně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti