Ubytování Nerudovka

na Penziony.cz
od roku 2011
Nerudova 374, Kadaň
Kapacita: 4 (+1 přistýlka) osob
Cena: 370 - 650 Kč
min. delka 1 denHledáte-li ubytování v příjemné a klidné části historického města - Kadaně, jste na správném místě. Ubytování samo o sobě je nově zrekonstruovaným bytem 2+1 s plně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a dvěma pokoji - ložnicí a obývacím pokojem. Hostům je tedy dopřáno soukromí. Pro více informací (včetně dostupných termínů) se podívejte na: http://penzion-nerudovka.cz

Umístění a dostupnost objektu

Nerudovku najdete jen pár minut cesty pěšky od historického centra Kadaně, kousek od Zeleného stromu. Nachází kousek od řeky a má k dispozici vlastní parkoviště.

Vybavení objektu

- Ubytování pro 3 osoby (v případě potřeby možnost přistýlky). - Sprchový kout. - Plně vybavená kuchyň i koupelna. - Kabelová televize. - Připojení k internetu přes wifi.

Služby

Bezdrátový internet - Wifi.

Parkování

Parkoviště se nalézá přímo před penzionem.

Stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Letní aktivity

Cykloturistika, kolečkové brusle (dráha pro kolečkové brusle je hned před penzionem), koupání, procházky, geocaching, tenis, minigolf,...

Celoroční aktivity

Nedaleko od penzionu se nalézá nové fitness centrum a pokud jste milovníkem squashe nebo ricochetu, ve městě také naleznete sportovní centrum s prostory právě pro tyto sporty. Procházky po historické části Kadaně jsou k nezaplacení. Pokud by vám ale nestačil kadaňský hrad nebo celkově celé centrum, můžete se zajet podívat do nedalekého zámku v Klášterci nad Ohří, na největší sypanou přehradní hráz Nechranice nebo si můžete vyšlápnout na masivní stolovou horu Úhošť. Každý rok se poslední sobotu v srpnu koná v Kadani Císařský den, což je obrovská podívaná v centru města plná stánků s občerstvením, středověkými suvenýry i nejrůznějšími atrakcemi pro mladé i dospělé ve stylu středověku.

Celoroční ceny

Cena za noc při pobytu 1 den / Cena za noc při pobytu 2 a více dnů
1 osoba - 650,- / 550,-
2 osoby - 950,- / 890,-
3 osoby - 1390,- / 1290,-
4 osoby - 1590,- / 1490,-
4 osoby + přistýlka - 1790,- / 1690,-


Kontakt Ubytování Nerudovka Ubytování Nerudovka levné ubytování Kadaň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti