Penzion Dobré Časy

Nežárecká 117, Jindřichův Hradec
Kapacita: 28 osob
Cena: 500 - 700 Kč
min. delka 1 denO nás Vážení hosté, náš penzion a restaurace DOBRÉ ČASY byl kolaudován v červenci 2006. Vznikl z objektu bývalého mlýna na řece Nežárce, o němž najdete první zmínky již koncem 15. století. Vytvořili jsme zde pro Vás útulnou restauraci a penzion splňující představy náročných hostů, kteří upřednostňují přírodu, klidné ubytování a vynikající kuchyni. Náš personál je motivován k nejlepšímu možnému vystupování a péči o své zákazníky. Vaše sny může rušit jen šumění řeky pod okny s zařehtáním koně na pastvině. Je pro Vás připraveno Nejmoderněji zařízená kuchyně a stylová restaurace s nabídkou, která uspokojí nejnáročnější milovníky zvěřiny, ryb a ostatních tradičních jídel. Stolovat můžete i na terase restaurace, přímo nad zurčící vodou, s výhledem na jez a skálu, na níž psal Karel Čapek svůj román Krakatit. Ubytování je komorní, ve stylových 2 až 3lůžkových pokojích a 4lůžkových apartmánech, vybavených sprchou, WC, trezorem, telefonní sítí s připojením na recepci, televizí a internetem. K dispozici je Vám výtah. Celkový počet lůžek je 28. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidný a pohodový provoz. Přesto, že náš penzion je umístěn na samotě, dostanete se autem za 3 minuty do centra Jindřichova Hradce. Pěšky či na kole Vám to bude trvat o pár minut déle. Velmi blízko naleznete spoustu dalších jihočeských památek, a přírodních krás. Máte-li zájem vyzkoušet něco nového kde se budete cítit dobře, rádi Vás přivítáme v DOBRÝCH ČASECH.

Umístění a dostupnost objektu

Jak nás najdete Jak se k nám dostanete z Jindřichova Hradce Ve městě je komunikace, která objíždí centrum a částečně rybník Vajgar. Spojuje příjezdy do města od Prahy a Pelhřimova a od Budějovic a Nové Bystřice. Z této ulice jménem Nábřeží se dá odbočit (ve směru od Pelhřimova na světelné křižovatce po minutí odbočky do centra a rybníka Vajgar), doprava do ulice Václavské a na dalších světlech opět doprava na Políkno do ulice Mlýnské. Na konci Jindřichova Hradce přijedete k budově Zemědělského družstva Jindřichův Hradec tzv. Líšný Dvůr, zde odbočíte vlevo na místní komunikaci. Dále pojedete přímo cca 300 metrů do DOBRÝCH ČASŮ. GPS: 49°7´44.04"N, 14°59´50.38"E

Vybavení objektu

Je pro Vás připraveno Nejmoderněji zařízená kuchyně a stylová restaurace s nabídkou, která uspokojí nejnáročnější milovníky zvěřiny, ryb a ostatních tradičních jídel. Stolovat můžete i na terase restaurace, přímo nad zurčící vodou, s výhledem na jez a skálu, na níž psal Karel Čapek svůj román Krakatit. Ubytování je komorní, ve stylových 2 až 3lůžkových pokojích a 4lůžkových apartmánech, vybavených sprchou, WC, trezorem, telefonní sítí s připojením na recepci, televizí a internetem. K dispozici je Vám výtah. Celkový počet lůžek je 24. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidný a pohodový provoz. Přesto, že náš penzion je umístěn na samotě, dostanete se autem za 3 minuty do centra Jindřichova Hradce. Pěšky či na kole Vám to bude trvat o pár minut déle. Velmi blízko naleznete spoustu dalších jihočeských památek, a přírodních krás. Máte-li zájem vyzkoušet něco nového kde se budete cítit dobře, rádi Vás přivítáme v DOBRÝCH ČASECH.

Pokoje

Ubytování je komorní, ve stylových 2 až 3lůžkových pokojích a 4lůžkových apartmánech, vybavených sprchou, WC, trezorem, telefonní sítí s připojením na recepci, televizí a internetem. K dispozici je Vám výtah. Celkový počet lůžek je 28. Nečeká Vás tedy rušný hotel, ale klidný a pohodový provoz.

Parkování

Parkování na osvětleném parkovišti v areálu penzionu.

Stravování

Máme vynikající restauraci.

Letní aktivity

Příroda, památky, cyklistika, rybaření, houbaření.

Zimní aktivity

Konference, školení, oslavy, firemní setkání, běžky.

Celoroční aktivity

Návštěvy památek, procházky, rybaření, lov, cyklistika, školení, firemní akce.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion je vybaven konferenčním sálem, pro pořádání školení a konferencí. Vybaven projektorem, připojením na internet.

Celoroční ceny

zde : http://www.dobrecasy.cz/cenik.asp

Ceny stravování

Snídaně je v ceně ubytování.

Slevy

V.I.P karty


Kontakt Penzion Dobré Časy Penzion Dobré Časy levné ubytování Jindřichův Hradec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti