Hotel Paříž

Žižkovo náměstí 3, Jičín
Kapacita: 75 osob
Cena: 350 - 1800 Kč
min. delka 1 denHotel Paříž - Váš Hotel v Jičíně, je členem Asociace hotelů a restaurací ČR - kategorie *** a ** + Nachází se v samém srdci historického centra Jičína, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je dobrým výchozím bodem k výletům do přírody, po památkách Českého ráje a také do nedalekých lyžařských středisek Krkonoš.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt leží v centru města, 5 minut od autobusového nádraží a 15 minut od vlakového nádraží. Hotel má vlastní parkoviště pro osobní auta i pro autobusy.

Vybavení objektu

V hotelu naleznete restauraci, pivnici, zahradní restauraci,bowlingovou restauraci s tanečním parketem, půjčovnu kol, squashový kurt, golfový simulátor

Pokoje

V hotelu je celkem 32 pokojů s kapacitou 70 lůžek. S přistýlkami je možné ubytovat až 76 osob. Ubytování v hotelu Paříž je rozděleno do čtyř kategorií: * pokoje bez vlastního soc. zařízení (7x dvoulůžkový, 2x třílůžkový) vybavené umyvadlem s teplou a studenou vodou, TV na pokoji. WC, sprcha je společná na chodbě * pokoje s vlastním příslušenstvím standard (3x dvoulůžkový, 2x třílůžkový) vybavené vlastním WC, sprchou, TV * pokoje v podkroví Superior (14x dvoulůžkový + možnost přistýlky na třech pokojích a 2xjednolůžkový) vybavené vlastním WC, sprchou nebo vanou, fénem, TV, minibarem, seifem, klimatizací, wifi * rodinné apartmány Superior (2x třílůžkový s možností 2 přistýlek) vybavené 1x dvoulůžkovou ložnicí, 1x jednolůžkovou ložnicí, vlastní kuchyní s obývacím pokojem - rozkládací gauč, jídelní stůl, koupelna s vanou, WC, fén, minibar, seif, wifi, klimatizace

Služby

Půjčovna kol Sekretářské služby

Parkování

Na hotelovém monitorovaném uzavíratelném parkovišti zdarma.

Stravování

V hotelu je k dispozici restaurace, pivnice, zahradní kavárna a bowlingová restaurace. Snídaně jsou podávány formou bufetu (švédských stolů), denně od 7:30 - 9:30 v hotelové restauraci v přízemí našeho hotelu. V rámci snídaní podáváme kávu, čaj, džus, máslo, med, džem, cornflakes, müssli, jogurty bílé i ovocné, salámová mísa, sýrová mísa, zelenina, ovoce, míchaná vejce nebo ohřívaný párek, pečivo, sladké pečivo Obědy jsou servírovány denně výběrem ze dvou polévek a cca 20ti jídel (tradiční česká kuchyně + naše domácí speciality) Večeře jsou servírovány denně výběrem z cca 25ti minutkových jídel.

Letní aktivity

Ve městě je koupaliště, tenisové kurty a hlavně nepřeberné možnosti turistiky.

Zimní aktivity

V hotelu je squash, bowling, indoor golf, kulečník, šipky, fotbálek, taneční bar, velkoplošná projekce.

Celoroční aktivity

Český ráj Ať už vyrazíte pěšky, na kolech, vlakem či vlastním vozem, budete doslova na každém kroku poznávat, proč se tomuto kousku republiky říká Český ráj. Nedaleko Jičína stojí hrady Trosky a Kost, můžete navštívit také Valdštejn a Hrubou skálu. Malebnou architekturu najdete třeba v nedaleké Sobotce. Ale Český ráj, to jsou hlavně pískovcové skály. Kromě těch Prachovských je nedaleko Jičína neméně půvabné skalní město u zámku Hrubá skála. V Českém ráji ale najdete řadu dalších. V Jičíně a v jeho okolí, zejména v Českém ráji, prožijete jednu z nejkrásnějších dovolených v České republice. Tento kraj si nepochybně zamilujete a budete se do něj vracet. Ať už na důvěrně známá místa, nebo za odhalováním nových a nových krás. Český ráj a Jičínsko můžete poznávat nejen pěšky nebo na kole, ale také v sedle koně. Skalní města jsou doslova rájem horolezců. Z ptačí perspektivy pak můžete sledovat krajinu při vyhlídkových letech, které nabízí například aeroklub Jičín na tamním letišti.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při ubytování na 3 noci (min. 2 osoby) 1h. bowlingu Při ubytování na 5 noci a více (min. 2 osoby) 1 hod. bowlingu + 1,5 hod. v Aquaparku/75 minut v sauně Nehledejte ráj u moře a v zahraničí a přijeďte se ubytovat do Českého ráje, k nám do hotelu Paříž, kde za přijatelné ceny budete mít ráj na dlani.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj bez příslušenství 350,-Kč
Dvoulůžkový pokoj bez příslušenství 550,-Kč
Třílůžkový pokoj bez příslušenství 750,-Kč
Jednolůžkový pokoj s příslušenstvím 550,-Kč
Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím 800,-Kč
Třílůžkový pokoj Standard 1200,-Kč
Dvoulůžkový pokoj Standart 1000,-Kč
Jednolůžkový pokoj Superior 800,-Kč
Dvoulůžkový pokoj Superior 1150,-Kč
Apartmá Superior pro 2 osoby 1400,-Kč
Apartmá Superior pro 3 osoby 1700,-Kč

Ceny stravování

Snídaně: 70,-Kč
Polopenze: 170,-Kč
Oběd+večeře: 170,-Kč
Plná penze: 250,-Kč

Slevy

děti 0-3 roky zdarma
děti 3-6 let 50%
děti 6-12 let 25%

Doplňující informace o ubytování a cenách

* Při ubytování min. 2 hostů na 3 noci - 1 hodina bowlingu na pokoj zdarma
* Při ubytování min. 2 dvou hostů na 5 a více nocí - 1 hodina bowlingu zdarma a každý host navíc 1,5 h. v jičínském Aquaparku zdarma


Kontakt Hotel Paříž Hotel Paříž levné ubytování Jičín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti