Luční dům

na Penziony.cz
od roku 2012
Janské Lázně čp. 122, Janské Lázně
Kapacita: 55 osob
Cena: 499 - 750 Kč
min. delka 1 denHotel Luční dům se nachází v klidné části Janských Lázní, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské městečko.

Umístění a dostupnost objektu

V blízkosti hotelu (cca 200m) se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu (1299 m n.m.), která nabízí svým návštěvníkům mnohé turistické a cyklistické trasy. Lázeňská kolonáda a centrum města je pak od hotelu vzdálená pouhých 800m.

Vybavení objektu

Hotel Luční dům disponuje 20 útulnými pokoji, včetně rodinných pokojů (apartmánů) s možností přistýlky. Každý pokoj či apartmán je vybaven vlastní koupelnou a WC, lednicí, LCD televizi se satelitním příjmem a bezplatným připojením k internetu (Wifi). Apartmány a několik pokojů mají k dispozici balkón, ostatní pokoje mají možnost využít společné terasy v prvním patře.

Pokoje

Dále pak mohou hosté využít prostor hotelové restaurace a baru k příjemnému posezení nebo, snad společenskou místnost s kulečníkem a šipkami k aktivnímu odpočinku, dále pak saunu, masáže a venkovní vyhřívaný bazénem k relaxaci. Bazén obklopuje zatravněná terasa s lehátky a příjemným posezením, kde mohou hoste využít služeb restaurace. Nejmenší hosty jistě potěší trampolína, houpačky, pískoviště, zahradní domeček a spousty dalších venkovních hraček.

Parkování

V letních měsících lze parkovat přímo u hotelu v zimních měsících však hosté využívají hlídané centrální parkoviště vzdálené od hotelu cca 200m. Transport zavazadel je součástí pobytu.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí svým hostům jak tradiční českou, tak mezinárodní kuchyni. Polopenze se skládají ze snídani formou bufetu a večeří výběrem ze tří jídel, formou tříchodového menu.

Letní aktivity

Venkovní vyhřívaný bazén, sauna, masáže, zatravněná terasa s posezením, dětský zahradní domeček, houpačky, pískoviště, trampolína, petanque, kriket, šipky, kulečník, jízda na kole a koloběžce, bungee trampolína (cca 100m), lanový park (cca 100m), minigolf (cca 500m), kabinová lanovka na Černou horu (cca 100m), turistické a cyklistické trasy v okolí, vyhlídkové lety nad Krkonošemi (cca 15km), nordic walking po okolí, paintball, jízda na koni (cca15km).

Zimní aktivity

Sauna, masáže, šipky, kulečník, sjezdové lyžování, běžecké tratě, sáňkařská dráha.


Kontakt Luční dům Luční dům levné ubytování Janské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti