Bramborka chata s apartmány

Janov nad Nisou 2, Janov nad Nisou
Kapacita: 16 osob
Cena: 295 - 380 Kč
min. delka 2 dnyChata s plně vybavenými apartmány s vlastní koupelnou a kuchyňkou v Jizerských horách, 5 km od Jablonecké přehrady s pěkným koupáním. K dispozici společenská místnost s biliárem, Wi-Fi, infrasauna, parkování u chaty, venkovní terasa, gril, hřiště, venkovní stolní tenis. MHD a restaurace 700 m.

Umístění a dostupnost objektu

Chata se nachází v klidném prostředí stranou od hlavní silnice vedoucí z Janova nad Nisou k lyžařskému areálu Severák. U chaty je hřiště, kousek louky, potok, nedaleko les. Kolem chaty vede značená turistická cesta na rozhlednu Slovanka. Koupání v přehradě 5 km. Příjezd autem je bez problémů, úklid sněhu na příjezdové cestě je zajištěn.

Vybavení objektu

Apartmány jsou umístěny v prvním patře, každý má vlastní koupelnu a dobře vybavenou kuchyňku, společná společenská místnost s biliárem a krbovými kamny je umístěna mimo ubytovací část. Možnost úschovy kol, lyží, sušák na boty, vysoušeč vlasů. Venkovní terasa, stolní tenis, hřiště na rekreační basketbal, ohniště. Možnost WiFi připojení, infrasauna pro dvě osoby. Malé pískoviště s dětským bazénkem.

Pokoje

Apartmány jsou 2-4 lůžkové, většinou se samostatnou ložnicí pro dva, další lůžka jsou v obytné části s vybaveným kuchyňským koutem ( sporák nebo dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, opékač topinek, u větších apartmá myčka nádobí ). TV, SAT. Koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem.

Služby

Pronájem ložního prádla, vypůjčení sportovních potřeb, využívání biliáru, jedno parkové stání na každé apartmá přímo u chaty, elektrický sušák na boty - vše zahrnuto v ceně. Infrasauna a Wi-Fi připojení na internet za příplatek.

Parkování

Pro každé apartmá je zajištěno jedno parkové stání přímo u chaty zdarma.

Stravování

Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce, nejbližší restaurace 600 m, další možnosti 15-20 min.pěší chůze. V centru Janova dobře zásobovaná samoobsluha s nabídkou čerstvých potravin.

Letní aktivity

Turistické trasy pro pěší i cyklisty hned u chaty, mnoho tras k rozhlednám Jizerských hor ( Bramberk, Slovanka-nejstarší kovová rozhledna v Čechách, Královka, Špičák ). Tenisové a volejbalové kurty 500 m. U bobové dráhy sportovní koutek pro děti, v centru Janova také koutek pro děti s malou lezeckou stěnou. Koupání v Jablonecké přehradě 5 km. V Liberci ZOO, zábavní centrum Babylon s aquaparkem, labyrintem a iQparkem, botanická zahrada, zámek, lanovka na Ještěd.

Zimní aktivity

Lyžařská centra pro běžecké i sjezdové lyžování - Severák 3 km, Bedřichov 4 km, večerní lyžování. Bobová dráha 700 m. Lyžařská magistrála 1 km od chaty. Zimní stadiony a plavecké bazény v Jablonci n/N a Liberci. Lezecké centrum MAKAK pod střechou.

Celoroční aktivity

Bobová dráha pro veřejnost s celoročním provozem a sportovním koutkem pro děti asi 700 m od chaty. V Jablonci n/N ( 5 km ) plavecký bazén s tobogánem, kluziště, lezecké centrum MAKAK pod střechou, squasch, tenis, Muzeum skla a bižuterie, kina, kluby, divadlo. V Liberci ( 14 km ) zábavní centrum Babylon, zámek, galerie, divadla, Severočeské muzeum, Ještěd. V Bedřichově bowling.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování domácích zvířat není možné.

Letní sezóna

Zvýhodněné týdenní pobyty:
apartmá 4-lůžkové: 7980 Kč ( 285 Kč/os/noc )
apartmá 3-lůžkové: 6300 Kč ( 300 Kč/os/noc )
apartmá 2-lůžkové: 4830 Kč ( 345 Kč/os/noc )

Pobyty 2 - 6 nocí:
apartmá 4-lůžkové: 1280 Kč/noc (320 Kč/os/noc )
apartmá 3-lůžkové: 1020 Kč/noc (340 Kč/os/noc )
apartmá 2-lůžkové: 760 Kč/noc (380 Kč/os/noc )

Přistýlka či další osoba bez ohledu na věk: 170 Kč/os/noc
Ubytování domácích zvířat není možné

Zimní sezóna

Zvýhodněné týdenní pobyty:
apartmá 4-lůžkové: 8260 Kč ( 295 Kč/os/noc )
apartmá 3-lůžkové: 6720 Kč ( 320 Kč/os/noc )
apartmá 2-lůžkové: 5040 Kč ( 360 Kč/os/noc )

Pobyty 2 - 6 nocí:
apartmá 4-lůžkové: 1300 Kč ( 325 Kč/os/noc )
apartmá 3-lůžkové: 1050 Kč ( 350 Kč/os/noc )
apartmá 2-lůžkové: 760 Kč ( 380 Kč/os/noc )

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování je zahrnut pronájem ložního prádla, utěrky, ručníky, sportovních potřeb, spotřeba energie, úklidové a čisticí prostředky, toaletní papír, využívání společenské místnosti s biliárem, hřiště, úklid sněhu na příjezdové cestě, parkování u chaty ( na každé apartmá jedno parkové stání ), závěrečný úklid ( nikoliv úklid kuchyňky ).

Ubytování poskytujeme min. na 2 noci.
Přistýlka či další osoba bez ohledu na věk či požadavek na lůžko 170 Kč/noc.
Rekreační poplatek 15 Kč/noc neplatí děti, studující, senioři +70 let.
Ubytování domácích zvířat není možné.
Poplatek za připojení k internetu: 100 Kč/pobyt.
Infrasauna:150 Kč/hod., zapůjčení ručníků zahrnuto v ceně.


Kontakt Bramborka chata s apartmány Bramborka chata s apartmány levné ubytování Janov nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti