Pension Půlměsíc

Soukenná 391/13, Jablonec nad Nisou
Kapacita: 13 osob
Cena: 350 - 700 Kč
min. delka 1 denPension Půlměsíc leží v samém centru města Jablonce nad Nisou, což ovšem nikterak neubírá na klidu a pohodlí ubytováných klientů. Náš penzion je často vyhledáván náročnými zákazníky, kteří oceňují kvalitu poskytovaných služeb.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Půlměsíc leží v samém centru města Jablonce nad Nisou, což ovšem nikterak neubírá na klidu a pohodlí ubytováných klientů. Náš penzion je často vyhledáván náročnými zákazníky, kteří oceňují kvalitu poskytovaných služeb.

Vybavení objektu

Penzion poskytuje celkem 5 stylově a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů, které se dají rozšířit přistýlkami. každý pokoj je samozřejmě vybaven vlastním sociálním zařízením. V penzionu je zavedeno wi-fi připojení k internetu pro zvýšení komfortu ubytování.

Pokoje

Vlastní koupelna s WC, TV, SAT, možnost přistýlky...

Služby

Kromě restaurace a ubytování nabízíme pořádání různých akcí. Specializujeme se především na zabezpečení svatebních hostin, kdy Vám dokážeme poskytnout maximální kvalitu veškerých služeb s tím spojených. Dále pak nabízíme pořádání firemních večírků, rautů, narozeninových oslav... Akce je možné pořádat v samostatném salónku nebo při nižším počtu hostů v samotné restauraci. U obou zmíněných je samozřejmostí plný servis a naše skvělé pokrmy nejen italských receptur.

Parkování

Vlastní parkování u penzionu.

Stravování

V objektu penzionu je vlastní Pizzeria Ristorante Paolo. Samozřejmostí je možnost snídaní.

Letní aktivity

cyklistika, horolezectví, plavání

Zimní aktivity

lyžování

Celoroční aktivity

Jablonec nad Nisou nabízí široké možností kulturního vyžití. Má vlastní divadlo, tři kina a několik galerií. Muzeum skla a bižuterie pak nabízí seznámení s historií tradičního průmyslového odvětví na Jablonecku. Ve městě působí mnoho kulturních subjektů, počínaje hudebními a pěveckými soubory a konče divadelními spolky.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování v příjemném a klidném prostředí

Letní sezóna

Standardní cena - 350-700 Kč/osoba/den

Ceny stravování

Standardní cena - 350-700 Kč/osoba/den

Slevy

Ceny jsou závislé na délce pobytu a počtu osob


Kontakt Pension Půlměsíc Pension Půlměsíc levné ubytování Jablonec nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti