Roubenka Amulet Zahalka

na Penziony.cz
od roku 2019
Rokytnice č.6, Hrubá Skála
Kapacita: 12 osob
Cena: 2300 - 2900 Kč
min. delka 1 denUbytování v Roubence je ve dvou samostatných oddělených částí roubenky. Každý apartmán má svůj vlastní vchod pod označením sluníčko a měsíček. V přízemí se nachází velká světnice s kuchyní, kamny a schodištěm do patra, kde jsou dvě ložnice, velká koupelna se sprchovým koutem a WC. Vytápění je možné kachlovými kamny nebo v celém objektu elektrickými přímotopy. Plocha každého apartmánu v roubence je 80 m2.

Umístění a dostupnost objektu

Roubenka se nachází v nádherném prostředí Podtroseckého údolí s výhledem na hrad Trosky.

Vybavení objektu

Roubenka je zařízena stylovým nábytkem z masivu, má kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí a mikrovlnou troubou, el.konvicí,  elektrickou plotnou, kávovarem Nesspreso, myčkou, pračkou, TV, lůžkovinami (i ručníky), možnost půjčení dětské postýlky, připojení na Wi-fi. K večernímu posezení mohou hosté použít otevřené ohniště.  K dispozici jsou i kola různých velikostí pro děti i dospělé. Svá kola si hosté mohou uschovat přímo v přístavku pod uzamčením. 

Pokoje

Každý apartmán má venkovní oddělené posezení. Před roubenku jsou vybudovány terasy s krásným výhledem do údolí Vidlák. Hostům je k dispozici venkovní gril, lehátka a nad objektem je  rozsáhlé dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami, trampolínou, stolním tenisem, venkovní sprchou a venkovními šachy, děti mají dále k dispozici hřiště, tee-pee, dětský domeček, pískoviště atd.

Parkování

Možnost parkování přímo u objektu.

Stravování

800 m od chalupy příjemnou procházkou po stezce Podtrosecké údolí se nachází výletní restaurace Vidlák. Další možnosti příjemného posezení u dobrého jídla a pití je v restauraci Hrubá Skála – hotel Štekl, dále v restauraci pod hradem Trosky či v nedalekých lázních Sedmihorky.

Celoroční aktivity

Český ráj je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, rybaření a příznivce horolezectví či houbaření. V širokém okolí je možné navštívit mnoho památek, hradů, zámků, přírodních zvláštností a krás.

Celoroční ceny

týdenní pobyty vítány, cena za apartman/noc

Letní sezóna

Hlavní sezona od 1. 7.–31. 8. 2019
Cena 20000,- Kč/apartmán/týden
Domácí zvířata:  80,- Kč /noc
Elektrická energie se účtuje zvlášť sazbou dle ČEZ.
Možnost zakoupení dřeva na ohniště a do kachlových kamen.
Požadovaná záloha 50%.
Rekreační poplatek obci 15 Kč/noc/dospělá osoba

Mimo sezónu

Mimo sezonu 1. 9.-30. 6. 2019
Cena 14000,- Kč/apartmán/týden
 Domácí zvířata:   80,- Kč/noc
Elektrická energie se účtuje zvlášť sazbou dle ČEZ
Možnost zakoupení dřeva na ohniště a do kachlových kamen
Požadovaná záloha 50%
Silvestr 2500 Kč/apartmán/noc min.4 noci
Vánoce 2000 Kč/apartmán/noc 
Rekreační poplatek obci 15 Kč/noc/dospělá osoba


Kontakt Roubenka Amulet Zahalka Roubenka Amulet Zahalka levné ubytování Hrubá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti