Penzion Na Vyhlídce

na Penziony.cz
od roku 2007
Mezná 80, Hřensko
Kapacita: 57 osob
Cena: 495 - 650 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování a gurmánskou kuchyni uprostřed národního parku České Švýcarsko, přímo u vstupu do Soutěsek, Pravčická brána na dohled. Druhý penzion Nad Soutěskami cca 30 m daleko, možnost privátních akcí, v obou objektech dohromady kapacita až 57 lůžek.

Umístění a dostupnost objektu

Z okresního města Děčín vyjedete na silnici č. 62, směr hraniční přechod Hřensko - Schmilka. Po jedenácti kilometrech jste v Hřensku, kde zabočíte doprava a pojedete směrem na Mezní Louku (Vysoká Lípa, Jetřichovice). Zhruba po šesti kilometrech dojedete na Mezní Louku, zahnete opět doprava, směr Mezná. Za necelé dva kilometry dojedete bez odbočení až k nám.

Vybavení objektu

Do přízemí je situována stylová restaurace s bezbarierovým přístupem, možností celodenního stravování, s televizí a s bezplatným bezdrátovým wi-fi připojením k internetu. Celá budova včetně restaurace je nekuřácká, kouřit lze tedy pouze na venkovní terase. V restauraci je možno obsadit cca 40 míst, na letní terase 80 míst. Pro nejmenší hosty je určené dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami, šplhací věží a houpacím mostem.

Pokoje

K dispozici je Vám 18 pokojů se sprchovým koutem a umyvadlem, případně koupelna s WC u nadstandardních pokojů a v apartmánech. Celkem 57 lůžek. Společné WC se nachází na každém patře i v mezipatře.

Služby

Ubytování, restaurace, wi-fi připojení k internetu zdarma, dětské hřiště zdarma, možnost zapůjčení dětské postýlky či cestovní krosny nebo dvou horských kol, úschovna kol. Můžeme Vám též zprostředkovat například bowling na Mezní Louce, jízdu na koni v jízdárně ve ve Všemilech nebo golf v Janově.

Parkování

Na nehlídaném parkovišti v dohledu penzionu, kapacita cca dvacet osobních automobilů a na uzamykatelném parkovišti u druhého penzionu dalších cca 15 nebo autobus.

Stravování

V naší nekuřácké restauraci nebo na venkovní terase, kde je však kouření povoleno.

Letní aktivity

V sekci Tipy na výlet na našich webových stránkách, jsme shrnuli mnoho nejzajímavějších turistických aktivit a nejnavštěvovanějších míst v okrese. Např. hrady, zámky, rozhledny, muzea, sportovní areály atd.

Zimní aktivity

Přes zimu máme otevřeno pouze okolo silvestra, ovšem pro velký zájem je třeba s rezervací pokoje nelenit.

Celoroční aktivity

V bezprostředním okolí probíhá množství pěších i cyklistických tras a leží rozmanité turistické pamětihodnosti (rozhledny, odpočívadla, zříceniny starodávných skalních hradů atd.). Přímo u penzionu je vchod do Soutěsek, Pravčická brána stojí pět kilometrů daleko. Do deseti minut jízdy leží Hřensko, ve kterém je několik dalších restaurací, obchody, pošta či autobusové spojení. V blízké České Kamenici naleznete banky, bankomat, vlakové nádraží, nákupní centrum i tenisové kurty. Vykoupat se můžete v Jetřichovicích. Dvacet kilometrů daleko pak leží okresní město Děčín, nabízející termální koupaliště s plaveckou halou, ZOO, Děčínský zámek s Růžovou zahradou, muzeum a mnohé další. Můžeme Vám též zprostředkovat například bowling na Mezní Louce, jízdu na koni v jízdárně ve ve Všemilech nebo golf v Janově.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na našich webových stránkách zveřejňujeme pravidelně měsíční informační bulletiny, které informují o nejzajímavějších sportovních i kulturních akcích v regionu. Nejdůležitější informace najdete také na Twitteru a Facebooku.

Celoroční ceny

Dospělá osoba/den 495,-
Dítě do tří let bez vlastního lůžka/den Zdarma
Dítě 3-14 let/den 330,-
Přistýlka/den 330,-
Dospělá osoba pokoj s TV a WC 560,-
Dítě 3-14 let či přistýlka pokoj s TV a WC 380,-
Dospělá osoba apartmán 650,-
Dítě 3-14 let či přistýlka apartmán 430,

Ceny stravování

35 - 310,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za osobu/den je včetně bohaté, nadstandardní snídaně.


Kontakt Penzion Na Vyhlídce Penzion Na Vyhlídce levné ubytování Hřensko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti