Ubytovna Archa

Masarykovo náměstí 89, Hranice
Kapacita: 50 osob
Cena: 500 - 1299 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám novou možnost ubytování v centru města Hranic na Moravě = na Masarykově náměstí (ze všech příjezdových stran do města je vidět kostel na tomto náměstí). Jedná se o zcela novou ubytovací část, která patří k Hotelu Centrum. Nabízíme Vám nově zrekonstruované apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem a jeden menší byteček, ve kterém jsou tři samostatné ložnice,které lze uzamknout. Pro tyto tři ložnice je společná koupelna a kuchyňka.

Umístění a dostupnost objektu

Přímo na osvětleném náměstí, hlídaném kamerami městské policie, je možnost bezplatného parkování od 17-té hodiny až do 8-mé hodiny ranní.

Vybavení objektu

Ubytovací část je umístěna jedno poschodí nad kavárnou a restaurací ARCHA, v suterénu budovy je dále Bar. Budova má osobní výtah.

Pokoje

3 apartmány s manželskou postelí s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem a 1 apartmán se třemi ložnicemi se společnou koupelnou a kuchyňkou.

Parkování

Přímo na osvětleném náměstí, hlídaném kamerami městské policie, je možnost bezplatného parkování od 17-té hodiny až do 8-mé hodiny ranní.

Stravování

O jedno podlaží níže je Vám k dispozici stylová Restaurace ARCHA + kavárna ARCHA

Celoroční aktivity

Umístění uprostřed památkové zóny města Hranice. Poblíž se nachází Lázně Teplice nad Bečvou, necelých 10 km je hrad Helfštýn

Doplňující informace o ubytování a cenách

Více informací najdete na hotelcentrumhranice.cz nebo na telefonním čísle 773692626

Celoroční ceny

-apartmán se společnou koupelnou a kuchyňkou 500,-/os na noc se snídaní v Hotelu Centrum, každá další osoba +500,-
-apartmán s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem 1299,-/os na noc se snídaní v Hotelu Centrum. Při obsazení apartmánu dvěma osobami je cena 1699,-/2os na noc se snídaní.

Ceny stravování

dle objednávky

Slevy

při dlouhodobém ubytování
při ubytování větší skupiny osob


Kontakt Ubytovna Archa Ubytovna Archa levné ubytování Hranice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti