Penzion RETRO 1870

na Penziony.cz
od roku 2019
Horní Podluží 118, Horní Podluží
Kapacita: 6 osob
Cena: 300 - 450 Kč
min. delka 2 dnyPokud hledáte klid a tradici,rádi Vás přivítáme u nás na chalupě.Čeká Vás stylové ubytování,malá sbírka předmětů z dob našich babiček.V celém areálu objektu nebudete obtěžováni kouřem.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází mimo dopravní ruch v poklidné části uprostřed obce.Vlakové ,nebo autobusové spojení.

Vybavení objektu

Venkovní posezení na verandě,ohniště s možností grilování.Kola a lyže pod uzamčením.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje oddělené chodbou .Součástí pokoje je koupelna -vana,umyvadlo a WC.Samozřejmostí jsou ručníky,osušky,povlečení.Satelitní televize,WiFi.Možnost přistýlky.Z jednoho pokoje výhled na stáj a výběh dvou koní.

Služby

Můžete se zúčastnit péče o koně. Také nabízíme jízdu na klidné šestileté kobylce American Paint Horse .

Parkování

Pod uzavřením v objektu.

Stravování

Po dohodě možnost přípravy jídla ve společné kuchyni.V obci obchod s potravinami a v blízkosti místní restaurace.

Letní aktivity

Cykloturistika,rybaření,přírodní koupaliště v Dolním Podluží.Velmi pěkné koupání v sousedním Německu vzdálenost 10 km. Výlety do blízkého Česko Saského Švýcarska,Jetřichovice, Doubice.Zajímavosti v okolí -Jiřetín Pod Jedlovou-hrad Tolštejn , Křížová cesta,rozhledna Jedlová.

Zimní aktivity

Ski areal Horní Podluží v dosahu 15 min chůze .lyžařská škola ,půjčovna lyží , dětský cvičný vlek , večerní lyžování , ski areal Jiřetín Pod Jedlovou 10 min autem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příjezd a ubytování hostů v neděli po 16 hodině ,odjezd v sobotu do 11 hodin.Záloha na pobyt 1 000,-kč (záloha je nevratná) Doplatek pobytu na místě, v hotovosti. Prosíme, vezměte s sebou domácí obuv.Děkujeme za pochopení.Prosíme,abyste zvážili ,zda vaše děti nebudou nadměrně rušit poklidnou atmosféru pensionu.Z téhož důvodu není možný pobyt zvířecích mazlíčků.Děkujeme.

Slevy

Do dvou let dítě zdarma,od tří do deseti let 300,-Kč.-


Kontakt Penzion RETRO 1870 Penzion RETRO 1870 levné ubytování Horní Podluží kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti