Penzion RETRO 1870

Horní Podluží 118, Horní Podluží
Kapacita: 6 osob
Cena: 300 - 500 Kč
min. delka 1 denPokud hledáte klid a tradici,rádi Vás přivítáme u nás na chalupě.Čeká Vás stylové ubytování,malá sbírka předmětů z dob našich babiček. Ubytování je možné pouze od května do října.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází mimo dopravní ruch v poklidné části uprostřed obce.Vlakové ,nebo autobusové spojení.

Vybavení objektu

Venkovní posezení na verandě,ohniště, možnost grilování.

Pokoje

Dva dvoulůžkové pokoje se nachází v prvním patře a jsou od sebe odděleny chodbou a schodištěm. Součástí pokoje je koupelna -vana,umyvadlo a WC. .Satelitní televize,WiFi.V přízemí koupelna -sprchový kout,bidet,umyvadlo,samostatné WC.

Služby

Parkování

Pod uzavřením v objektu.

Letní aktivity

Cykloturistika,rybaření. Výlety do blízkého Česko Saského Švýcarska,Jetřichovice, Doubice.Zajímavosti v okolí -Jiřetín Pod Jedlovou-hrad Tolštejn , Křížová cesta,rozhledna Jedlová.Možnost koupání Kyjovská přehrada,vodní nádrž Chřibská,koupaliště Jetřichovice Olešský rybník,rybník Doubice,Kytlice -lesní rybník,Benešov nad Ploučnicí -termální koupaliště,Aquapark -Děčín.Mezní louka(hotel)Mezná (vstup do divoké soutěsky-pramice)Pravčická brána (největší přírodní skalní brána v Evropě)Dolský mlýn,Růžovský vrch.Hřensko-tržiště,vstup na Tiché soutěsky-pramice(hraniční přechod do SRN.)

Zimní aktivity

Ski areal Horní Podluží v dosahu 10 min chůze .lyžařská škola ,půjčovna lyží , dětský cvičný vlek , večerní lyžování , ski areal Jiřetín Pod Jedlovou 10 min autem.

Celoroční aktivity

Výlety automobilem,autobusem,vláčkem:Děčín-zámek,růžová zahrada,Pastýřská stěna ZOO,výletní lodě.Děčínský Sněžník(rozhledna s vynikajícím kruhovým rozhledem.)Benešov nad Ploučnicí (zámek z 16.století)

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rezervace je potvrzena oproti složení zálohy ve výši 50% z ceny ubytování,bude poukázána na bankovní účet majitele.Zbytek bude zaplacen při nástupu na dovolenou v hotovosti.Možnost vystavit fakturu na zaměstnavatele.Rekreační poplatek obci 10,-Kč /osobu/den -den příjezdu se nepočítá/osvobození od poplatku jsou osoby mladší 18 let a starší 70 let.Objekt není vhodný pro pobyt se psem. marucibul@seznam.cz

Slevy

Do dvou let dítě zdarma,od tří do deseti let 150,-Kč.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně -povlečení ,toal.papír


Kontakt Penzion RETRO 1870 Penzion RETRO 1870 levné ubytování Horní Podluží kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti