Pension Adam

Náměstí 58, Horní Planá
Kapacita: 25 osob
Cena: 200 - 450 Kč
min. delka 1 denPenzion ADAM ( www.pensionadam.cz, info@pensionadam.cz, +420 775 672 414) nabízí velmi pěkné a přitom levné ubytování v klidném a tichém centru města Horní Planá v lokalitě Lipno, Šumava. Pension disponuje 25 lůžky v 6ti prostorných apartmánech včetně 2 apartmánů vybavených samostatnými kuchyněmi ( stůl pro 4 osoby, lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice + příslušenství k vaření). Stůl, lednice, varná konvice a základní nádobí pro přípravu občerstvení nebo snídaně je k dispozici i ve všech dalších 4 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC + koupelna se sprchovým koutem). Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Nabízíme možnost celodenního stravování v nekuřáckém prostředí. K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a motocykly a uzamykatelný prostor pro jízdní kola, lyže apod. V okolí lyžařské středisko Hochficht, Kramolín. Pension byl v poslední době kompletně rekonstruován a nově vybaven. Vhodné také pro rodinné pobyty s dětmi, oddělené ložnice v apartmánech, plně vybavené kuchyňky. Společenská mistnost. Ideální místo pobytu pro všechny, kdo vyhledávají levné ubytování na Lipně nebo ubytování na Šumavě. Vhodné také pro rodinné pobyty s dětmi, oddělené ložnice v apartmánech, plně vybavené kuchyňky. Společenská místnost.

Umístění a dostupnost objektu

Pension je situován ve středu náměstí, v klidné části přímo proti kašně a je výborným strategickým bodem pro výlety do okolí (okolí pensionu nabízí široké využití kulturní i sportovní - krásnou písčitou pláž, výlety do okolní nádherné přírody, muzeum Adalberta Stiftera, širokou síť cyklostezek, lyžařské středisko Hochficht z druhé strany Smrčiny). Autobusová zastávka je vzdálena 200 m, na vlakové nádraží dojdete v klidu za 4 minuty a pláž stejně jako převoz přes lipensku přehradu je vzdálena 300 m.

Vybavení objektu

Pension disponuje 25 lůžky v 6 pokojích včetně 2 apartmánů vybavených kuchyňskými kouty. Ve všech pokojích je lednice + varná konvice a základní nádobí pro přípravu snídaně. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( WC + sprchový kout ). K pensionu patří uzamykatelné osvětlené parkoviště pro automobily a uzavřený prostor pro jízdní kola, lyže apod.

Pokoje

Všechny pokoje jsou po kompletní rekonstrukci v roce 2007 a 2008 a jsou moderně a vkusně zařízeny. Každý pokoj má samostatné WC a sprchový kout. V každém pokoji je lednice, varná konvice + základní nádobí pro přípravu snídaní. V některých pokojích je TV + satelit. Ve dvou apartmánech je plně vybavená kuchyňka s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím pro přípravu celodenní stravy. Na pokojích k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi můžeme zapůjčit dětskou postýlku.Všechny pokoje jsou prostorné a mají bohaté úložné prostory + předsíňky.

Služby

V naší restaurace je možné v letním období objednat snídaně (v létě provoz od 8.00 do 22.00, jinak od 15.00 do 21.00), v ostatních měsících je provozována jako kavárna a je zde možné v odpoledních a večerních hodinách příjemně posedět a využít její nabídky výborné kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, pohárů, salátů, pizzy apod. V kavárně je možné zapůjčit denní tisk či využít bezplatného připojení k internetu ( WiFi ). Pro větší skupinu hostů můžeme zajistit prostory ve společenské místnosti - vhodné pro uzavřenou společnost, školení, firemní večírky, setkání spolužáků apod. Zajistíme i dodávku pití příp. základního občerstvení (točené nebo lahvové pivo, víno, nealko). Zajišťujeme smluvně i polopenzi nebo plnou penzi v samostatném nekuřáckém salonku blízké restaurace.

Parkování

Součástí pensionu je vlastní osvětlené a uzamykatelné parkoviště - pro hosty zdarma.

Stravování

V naší restaurace je možné v letním období objednat snídaně (v létě provoz od 8.00 do 22.00, jinak od 15.00 do 21.00), v ostatních měsících je provozována jako kavárna a je zde možné v odpoledních a večerních hodinách příjemně posedět a využít její nabídky výborné kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, pohárů, salátů, pizzy apod. V kavárně je možné zapůjčit denní tisk či využít bezplatného připojení k internetu ( WiFi ). Zajišťujeme smluvně i polopenzi nebo plnou penzi v samostatném nekuřáckém salonku blízké restaurace.

Letní aktivity

Cykloturistika, sjíždění Vltavy na raftu nebo kanoích, koupání - Lipno, jachting, golf. Bobová dráha - Lipno Kramolín.

Zimní aktivity

Lyžování - Hochficht, Lipno Kramolín.

Celoroční aktivity

Turistika, výlety do okolí ( Šumava, Lipno, Český Krumlov ).

Letní sezóna

Pokoj č. 1,2,4,5 - dospělý 390 Kč, děti od 2 do 16 let 250 Kč, děti do 2 let zdarma.
Apartmán č. 3 a 6 ( s kuchyňkou ) - dospělý od 450 Kč, děti 2 až 16 let 300 Kč, děti do 2 let zdarma

Zimní sezóna

Pokoj č. 1,2,4,5 - dospělý 290 Kč, děti od 2 do 16 let 200 Kč, děti do 2 let zdarma.
Apartmán č. 3 a 6 ( s kuchyňkou ) - dospělý od 350 Kč, děti 2 až 16 let 250 Kč, děti do 2 let zdarma

Mimo sezónu

Pokoj č. 1,2,4,5 - dospělý 290 Kč, děti od 2 do 10 let 200 Kč, děti do 2 let zdarma.
Apartmán č. 3 a 6 ( s kuchyňkou ) - dospělý 350 Kč, děti od 2 do 10 let 250 Kč, děti do 2 let zdarma

Ceny stravování

Snídaně 70 Kč, dítě do 10 let 60 kč
Polopenze 150 Kč, dítě do 10 let 130 kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně není zahrnut denní rekreační poplatek pro Městský úřad v Horní Plané ve výši 21 Kč/dospělá osoba, 6 Kč dítě do 18 let.
Výše uvedené ceny lze uplatnit pouze při pobytu minimálně 2 plně platících dospělých osob ( při pobytu jedné dospělé osoby sleva 10% z ceny pro 2 dospělé osoby ).
Dětská postýlka - jednorázový příplatek za pobyt 200 Kč.
Pes - povolen pouze po domluvě – 100 Kč / noc
Uzamykatelné parkoviště a uzamykatelný prostor pro jízdní kola a lyže – zdarma.
Internet WiFi zdarma.


Kontakt Pension Adam Pension Adam levné ubytování Horní Planá kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti