Apartmány Horní Jirčany

na Penziony.cz
od roku 2015
Fialková 448, Horní Jirčany
Kapacita: 11 osob
Cena: 600 - 1200 Kč
min. delka 1 denObec Horní Jirčany se nachází u Jesenice v těsné blízkosti města Prahy. Praha je z obce dostupná nejenom autem (centrum vzdálené cca 20 km), ale i velmi dobře městskou hromadnou dopravou, což z ní dělá ideální východisko za poznáním kulturních a historických památek města. Velmi zajímavé je také blízké okolí Prahy, které vybízí k návštěvě hradů, zámku a dalších zajímavostí (Konopiště, Karlštejn, Velké Popovice, Štiřín, Jesenice).

Umístění a dostupnost objektu

Nabízíme útulné ubytování ke krátkodobému i střednědobému pobytu, jak pracovnímu, tak i prázdninovému. Uvítáme u nás také rodiny s dětmi. Ubytování u nás může být výborným východiskem pro návštěvy Prahy, která je dostupná nejen autem, ale i městskou hromadnou dopravou. Stanice autobusu je 250 m od domu. Stejně vzdálen je i malý supermarket otevřený denně od 6,00 do 23,00 hodin. Centrum Prahy je vzdáleno cca 20 km. Praha je krásné město se spoustou kulturních a historických památek. Velmi zajímavé je také okolí Prahy, které nabízí výlety za poznáním autem, na kole či pěšky, například Průhonice, Štiřín s golfovým hřištěm, Konopiště, Velké Popovice. Se vším zajímavým Vás rádi seznámíme. Dostupnost: Z dálnice D1, 10 min. - od sjezdu na Pražský okruh směr Plzeň, exit Jesenice, směr Kamenice. Z dálnice D5, 20 min. - od sjezdu na Pražský okruh směr Brno, exit Jesenice, směr Kamenice.Z letiště Václava Havla – Pražský okruh směr Brno, exit Jesenice, směr Kamenice. Z Hlavního nádraží Praha – metro „C“, stanice Budějovická, pak 25 min. autobusem do Horních Jirčan. Z autobusového nádraží Praha Florenc – metro „C“, stanice Budějovická, pak 25 min. autobusem. Pokud přijedete autem, je připraveno stání na našem pozemku. Využijete- li pobyt k cyklovýletům je možno Vaše kola uschovat v garáži.

Vybavení objektu

Rodinný dům, v jehož části je umístěno ubytování, stojí na vlastním oploceném pozemku v klidné části obce obklopené lesy. Dům se dělí na dvě části, kde jednu obývají majitelé a ve druhé jsou k dispozici k ubytování 3 apartmány. Apartmány jsou přístupné ze společné chodby v podkroví. Ze společné chodby je také přístupná venkovní částečně krytá terasa s možností posezení.

Pokoje

Apartmán č. 1 má obytnou místnost o velikosti 28 m2. Součástí této místnosti je kuchyňský kout vybavený kuchyňskou linkou s ledničkou, dvouvařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. K dispozici je jídelní stůl se židlemi. V pokoji je dvoulůžko a rozkládací pohovka. V případě potřeby je k dispozici ještě další rozkládací křeslo. Samozřejmou součástí je šatní skříň, různé skříňky a LCD televize. K dispozici je rovněž WIFI. Apartmán č. 3 o velikosti 28 m2 se skládá z chodby, samostatného WC (umyvadlo), sociálního zařízení (WC samostatné, koupelna - rohová vana, sprchový kout, bidet, 2x umyvadlo, fén na vlasy), kuchyňky a obytného pokoje (lůžka, konferenční stolek, křeslo, šatní skříň, skříňky, BTV). V kuchyňce je kuchyňská linka, lednička, dvouvařič, mikrovlnná trouba, nádobí jídelní stolek s židlemi. Apartmán č. 2 o velikosti 22 m2 má vlastní sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo). Vlastní obytná místnost má 2 samostatná lůžka, rozkládací pohovku, konf. stolek, šatní skříň, skříňky, BTV, malou ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici a základní kuchyňské vybavení. K dispozici je také částečně krytá terasa se stolky a židlemi – společná pro všechny ubytované.

Parkování

Možnost parkování na vlastním oploceném pozemku.

Stravování

Ubytování je bez stravování s možností vlastního stravování.

Letní aktivity

Turistika, návštěva turistických zajímavostí a památek, relaxace, sport.

Zimní aktivity

Turistika, návštěva turistických zajímavostí a památek, relaxace, sport.

Celoroční aktivity

Turistika, návštěva turistických zajímavostí a památek, relaxace, sport.

Celoroční ceny

Apartmán č. 1  
1 osoba 600 Kč
2 osoby 800 Kč
3 osoby 900 Kč
přistýlka - 4 osoby 1 000 Kč

Apartmán č. 2
1 osoba 500 Kč
2 osoby 700 Kč


Apartmán č. 3  
1 osoba 700 Kč
2 osoby 900 Kč
3 osoby 1 000 Kč
4 osoby 1 100 Kč
přistýlka - 5 osob 1 200 Kč

Zimní sezóna

Mimo sezónu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny platí při ubytování minimálně na dvě noci
Při ubytování na jednu noc se platí příplatek 100 Kč na osobu


Kontakt Apartmány Horní Jirčany Apartmány Horní Jirčany levné ubytování Horní Jirčany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti