Ekofarma Horní Chrášťany

Horní Chrášťany 30, Horní Chrášťany
Kapacita: 29 osob
Cena: 550 - 550 Kč
min. delka 1 denStylové ubytování na nově zrekonstruované ekofarmě v oblasti Blanského lesa a podhůří Šumavy. Ubytování až 29 osob v komfortních pokojích a apartmánech. Možnost kontaktu se zvěří, exotickým ptactvem a rybami. K dispozici fitness, tenisový kurt, sauna, společenská místnost, venkovní kuchyně s grilem nebo vyhlídková věž. Zcela jiná dovolená!

Umístění a dostupnost objektu

​​Ekofarma Horní Chrášťany se nachází na pomezí Blanského lesa a Šumavy, mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu pro cykloturistiku, pěší turistiku, ale také výlety do zajímavých míst a měst jižních Čech. Blanský les je chráněná krajinná oblast (CHKO), která zaujímá plochu 213 km čtverečních. Největší celek tohoto území spadá pod oblast Českého Krumlova, menší celky pak pod oblasti Českých Budějovic a Prachatic. Je to pozoruhodně zachovalý krajinný celek v širším předhůří Šumavy s četnými cennými lokalitami.

Vybavení objektu

Stylové ubytování na nově zrekonstruované ekofarmě, celkem 11 pokojů a apartmánů k pronájmu. Kromě stylového ubytování a relaxace uprostřed krásné přírody jižních Čech nabízíme kontakt se zvěří (jeleni, srnky, daňci, mufloni) přímo v oboře u ekofarmy. Možnost chytání a grilování ryb z místního rybníčku, využití venkovní pergoly s otevřenou kuchyní, dětský koutek, tenisový kurt, vstup do fitness a sauny nebo vyhlídkové věžičky. Dále je možnost nákupu potravin ekologického hospodářství. V případě zájmu je možnost ubytování v lovecké chatce přímo u obory se zvěří. Samozřejmostí je kryté parkování pro 8 vozů. Na celé ekofarmě je pokrytí wifi signálem. Nabízíme pobyty jak rodinám, tak firmám a organizacím.

Pokoje

Nabízíme ubytování v komfortních a stylových pokojích a apartmánech, které se nachází v rekonstruované zemědělské usedlosti. Možnost ubytování jednotlivců, párů, rodin, ale i větších skupin osob a možnost využití farmy pro firemní akce.

Služby

Viz. vybavení objektu.

Parkování

Kryté parkování pro 8 vozidel.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, výlety. V blízkosti ekofarmy se nachází rozhledna Kleť, vojenský prostor Boletice, vesničky se selským barokem Holašovice, Dobčice, Lhenice. Dále pak Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Český Krumlov, Písek nebo vodní nádrž Lipno. Pár kilometrů od ekofarmy již začíná Šumava kde můžete navštívit např. Plešné jezero, Boubínský prales, stezku v korunách stromů na Lipně, Schwanzenbergský kanál nebo Medvědí stezku.

Letní sezóna

1 lůžkový pokoj =550 Kč / os. / noc
2 lůžkový pokoj =550 Kč / os. / noc
3 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
4 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
5 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
6 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc

Mimo sezónu

1 lůžkový pokoj =550 Kč / os. / noc
2 lůžkový pokoj =550 Kč / os. / noc
3 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
4 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
5 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc
6 lůžkový pokoj =550 Kč / os. /noc

Ceny stravování

Snídaně je zahrnuta do ceny pobytu. Večeře dle aktuální nabídky masa (vepřové, hovězí, zvěřina, ryby, atd.).

Dále nabízíme možnost nákupu potravin ekologického hospodářství jako domácí klobásky, masné produkty a nově také domácí pivo značky Wapiti.


Kontakt Ekofarma Horní Chrášťany Ekofarma Horní Chrášťany levné ubytování Horní Chrášťany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti