Restaurace Cukrovar

Palackého 162, Holešov
Kapacita: 20 osob
Cena: 600 - 650 Kč
min. delka 1 denRestaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním stylu s kapacitou 87 osob. Restaurace je plně klimatizovaná. Naše restaurace se nachází v areálu bývalého cukrovaru, proto také tento název restaurace.

Umístění a dostupnost objektu

Restaurace se nachází ve Zlínském kraji ve městě Holešov.

Vybavení objektu

Restaurace, školící místnost, ubytování v 5 pokojích, dětský koutek, zahrádka.

Pokoje

Našim hostům nabízíme ubytování v moderních pokojích situovaných ve 3. NP restaurace. Pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. K vybavení pokoje dále patří SAT/TV a bezdrátové připojení na internet zdarma. K dispozici jsou 2x 2lůžkový, 1x 1lůžkový pokoj a 1x apartmán. Možnost přistýlek.

Služby

Restaurace Cukrovar Vám nabízí služby jako jsou snídaně, závodní stravování, oslavy, firemní akce a školení, ubytování, parkování v areálu restaurace a platbu nejen v hotovosti, ale také stravenkami a platebními kartami.

Parkování

Parkování přímo v areálu Restaurace Cukrovar.

Letní aktivity

V letním období je pro Vás připravena venkovní zahrádka se samostatným výčepem a specialitami přímo z grilu. A protože myslíme i na maminky a ty nejmenší, součástí zahrádky je i dětský koutek s pískovištěm a průlezkami - to vše doplněno zmrzlinou a mraženými pochoutkami dle vlastního výběru ...

Zimní aktivity

V blízkem okolí cca 25km se nachází ski areály Tesák a Troják, kde můžete využít svůj čas na lyžích, běžkách či při jiných zimních radovánkách.

Celoroční ceny

1 osoba se snídaní 650,-
1 osoba bez snídaně 600,-

Slevy

Při delším pobytu a pobytu více osob možné slevy po domluvě.


Kontakt Restaurace Cukrovar Restaurace Cukrovar levné ubytování Holešov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti