Hotel a restaurace Bakalář

Masarykova 69, Hluboká nad Vltavou
Kapacita: 22 osob
Cena: 250 - 400 Kč
min. delka 1 denHotel Bakalář s téměř dvacetiletou tradicí poskytování služeb nabízí příjemné a levné ubytování v centru Hluboké nad Vltavou. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden apartmán s kapacitou až pro čtyři osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizí a wi-fi signálem pro příjem internetu. Pro zájemce o dlouhodobé ubytování nabízíme výhodnou cenovou kalkulaci. Zároveň Vás srdečně zveme do restaurace Bakalář nacházející se přímo v objektu hotelu, která nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí a denní nabídku obědových menu.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Bakalář se nachází v centru Hluboké nad Vltavou v Masarykově ulici. Pro přístup sledujte dopravní cedule Centrum, vedoucí do středu města.

Vybavení objektu

Restaurace Sport bar Salonek Letní venkovní terasa Možnost parkování před objektem hotelu Wi-fi signál pro příjem internetu Možnost vlastního praní, žehlení V restauraci k dispozici dětská židle Půjčovna jízdních kol

Pokoje

Jednolůžkový pokoj - wi-fi, sprcha, WC, TV Dvoulůžkový pokoj (krásný pokoj s výhledem na hlavní ulici) - wi-fi, sprcha, WC, TV Třílůžkový pokoj - wi-fi, sprcha, WC, TV Vhodné pro rodiny, ale i pracovní skupiny.

Služby

Restaurace, ubytování, sport bar se stolním fotbalem, wi-fi, parkoviště, směnárna, prádelna. Akceptujeme platební karty Visa, MasterCard, Diners Club, JCB, American express.

Parkování

Před hotelem.

Stravování

Restaurace v objektu, stylové, plně klimatizované prostředí. Též sportbar.

Celoroční aktivity

Hudební večery, tématické večery, výstavy.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj:
1 osoba - 400 Kč/noc
2 osoby - 700 Kč/noc

Třílůžkový pokoj:
1 osoba - 400 Kč/noc
2 osoby - 700 Kč/noc
3 osoby - 900 Kč/noc

Čtyřlůžkový pokoj:
1 osoba - 400 Kč/noc
2 osoby - 700 Kč/noc
3 osoby - 900 Kč/noc
4 osoby - 1100 Kč/noc

Pro zájemce nabízíme možnost dlouhodobého ubytování v ceně 5.500,- Kč/měsíc (4.000,- + 1.500,- energie). V objektu se nachází prádelna s možností žehlení.

Ceny stravování

Součástí hotelu je restaurace Bakalář, nabízející každý všední den výběr ze tří menu za cenu 78,- Kč.

Slevy

Sleva již při délce pobytu na 2 noci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost zapůjčení jízdních kol.


Kontakt Hotel a restaurace Bakalář Hotel a restaurace Bakalář levné ubytování Hluboká nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti