Rekreační domky Betlém

na Penziony.cz
od roku 2008
Horní Obec 181, Havlíčkova Borová
Kapacita: 30 osob
Cena: 350 - 350 Kč
min. delka 1 denApartmány "Betlém" v Havlíčkově Borové nabízí komfortní ubytování v samostatných apartmánech. Objekt, obklopen krásnou zahradou, je jako stvořený pro poklidnou rodinnou dovolenou. Ubytování u nás vyhledávají především rodiny s dětmi či milovníci sportu a cykloturistiky. Umístění v chráněné krajinné oblasti Žďárské Vrchy, oblíbené nejen cyklisty a běžkaři pro krásnou přírodní scenérii, je zárukou příjemně strávených dní u nás. Budeme rádi, přijedete-li se přesvědčit sami!

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány "Betlém" se nachází v obci Havlíčkova Borová, v pomezní krajině Českomoravské vrchoviny na táhlém kuželovitém svahu v nadmořské výšce 637 m asi 20 km severovýchodně od Havlíčkova Brodu. Dostupnost autem, případně autobusem z Havlíčkova Brodu/Žďáru nad Sázavou/Přibyslavi.

Vybavení objektu

Nabízíme pronájem celkem 5-ti samostatných apartmánů (3 velkých, 2 malých). V objektu, obklopeném krásnou zahradou s jezírkem, se nachází dětské hřiště s vybavením (skluzavka, pískoviště, ping-pongový stůl, houpačky), posezení u ohniště/grilu s udírnou, zastřešený bazén.

Pokoje

Velký apartmán - kapacita 8 osob: v přízemí společenská místnost s krbovými kamny (TV, satelit, wi-fi), vybaveným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, varná konvice, varná deska, lednice, nádobí) a koupelna se sprchou a WC. V podkroví jsou 2 ložnice po 4 lůžcích (vždy kombinace 1 manželské dvoupostele a 1 palandy). Malý apartmán: společenská místnost s krbovými kamny (TV, statelit, wi-fi), vybavený kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná konvice, varná deska, lednice, nádobí), koupelna se sprchou/WC + 1 podkrovní ložnice se 2 lůžky.

Služby

Možnost vlastního vaření, možnost využití posezení u ohniště/grilu/udírny. Dětské hřiště, zastřešený bazén.

Parkování

Parkování uvnitř objektu.

Stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyních, které jsou součástí každého apartmánu.

Letní aktivity

Koupání v objektu v zastřešeném bazénu, možnost koupání v nedalekém Velkém Dářku. Cykloturistika - lesní stezky ideální pro cyklisty i milovníky joggingu. Zdejší lesy jsou rájem houbařů.

Zimní aktivity

Běžkování, sjezdové lyžování (sjezdovka Harusův kopec u Nového města - cca 25 km, sjezdovka u Hlinska cca 18 km)

Celoroční aktivity

Cykloturistika.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rádi zapůjčíme dětskou postýlku (zdarma), domácí mazlíčci jsou u nás po domluvě vítáni.

Celoroční ceny

350 Kč/osoba/noc

Slevy

Děti do 2 let pobyt nehradí.


Kontakt Rekreační domky Betlém Rekreační domky Betlém levné ubytování Havlíčkova Borová kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti