U Březíků

Jaroslava Kvapila 254, Fryšták
Kapacita: 6 osob
- 1200 Kč
min. delka 1 denApartmán je umístěn v rodinném domku s vlastním vchodem (1. a 2. patro) v klidné boční ulici Fryštáku. Parkovat můžete přímo u domu. K dispozici je pergola s grilem a zázemím pro příjemné letní večery. Nejbližší obchod je ve vzdálenosti 300m. Více na www.ubreziku.cz nebo na telefonním čísle +420 577 911 173.

Umístění a dostupnost objektu

Ze Zlína směrem na Holešov, po 6 km v obci Fryšták odbočíte za náměstím v prudké levotočivé zatáčce do prava do boční ulice (ul. Jaroslava Kvapila). Ubytování se nachází v ulici asi 50 metrů po levé straně. U domu je cedule Auto Březík.

Vybavení objektu

Apartmán má vybavenou obývací kuchyň (sporák, mikrovlnka, lednička). V koupelně je sprcha, WC. K dispozici máte TV a internetové bezdrátové připojení WiFi. V patře je 6 lůžek ve 2 pokojích. Možnost bezpečného uložení kol i lyží.

Pokoje

V podkroví jsou dva pokoje z toho jeden je dětský a jeden je pro dospělé.

Služby

Asistence při cyklo výletu v případě zhoršení počasí nebo zavady na výstrojí dopravíme skupinu zpět na ubytování.

Parkování

Na dvoře

Stravování

Není

Letní aktivity

Kopaliště Lukoveček asi 3KM,Vyhřívané koupališté Lázně Kostelec.

Zimní aktivity

SKI Areeál Zlín ,SKI Areál Troják,Tesák a Trnava.

Celoroční aktivity

Klidné malé městečko Fryšták se nachází 5 km severně od krajského města Zlín. Fryšták je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro Hostýnské vrchy, které nabízí mnoho cyklostezek a turistických stezek, ze kterých si návštěvník vždycky může vybrat tu pravou. V blízkosti (cca 3 km) je jedna z nejpopulárnějších zoologických zahrad v ČR - ZOO Lešná. Termální lázně Kostelec s přilehlým golfovým hřištěm jsou vzdáleny 4 km při trase do Zlína.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Fryšták a jeho blízké okolí nabízí ideální podmínky pro příjemný zážitkový pobyt. Nejen pohoří Hostýnské vrchy v těsné blízkosti, kde se jezdí nejpopulárnější český závod na horských kolech "Drásal", ale i ZOO Lešná vzdálená pouhé 3 km. Dalším lákadlem jsou Kostelecké lázně s termálním bazénem vzdáleny necelé 4 km. Hned ve vedlejší obci se nachází zachovalá zřícenina hradu Lukov. Město Zlín 5 km. Všechna místa jsou snadno dostupná i na kole. Zdejší strategická poloha vám zaručí příjemě strávený pobyt v každém ročním období (zimní skiareály Troják a Tesák se nachází do 10 km). Více informací najdete na na oficiálních stránkách města Fryšták www.frystak.cz Objevte krásy této nedoceněné části naší země a zároveň si díky tomu užijte klid a pohodu.

Celoroční ceny

1 noc/ 1-4 osoby - a 1200 KČ
2 noci a více/ 2 osoby - a 800 KČ
2 noci a více/ 3 osoby - a 1000 KČ
2 noci a více/ 4 osoby - a 1200 KČ
Dítě do 6-ti let bez nároku na postel 0 KČ
Dítě do 15-ti let -120KČ
Po telefonické dohodě max. 6 osob.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Maxinální cena apartmán/noc 1200,-.
Cena za zvíře je 50kč/den.
Více info. telefonicky nebo e-mailem, tel.:+420 604 646 393.


Kontakt U Březíků U Březíků levné ubytování Fryšták kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti