Ubytování U Ikara

na Penziony.cz
od roku 2018
F. L. Věka 2973, Dvůr Králové nad Labem
Kapacita: 3 dospělí, 1 dítě osob
Cena: 360 - 400 Kč
min. delka 1 denVítáme Vás na stránce našeho rodinného ubytování ve Dvoře Králové nad Labem a těšíme se na viděnou!

Umístění a dostupnost objektu

Jedná se o rodinné ubytování v příjemném prostředí. Dům se nachází v klidné části města. Dům je dobře dostupný autem.

Vybavení objektu

Nabízíme k ubytování slunný pokoj s vlastním balkonem. Pokoj má k dispozici samostatnou, nově zrekonstruovanou koupelnu s vanou a WC. Pokoj se nachází v prvním patře rodinného domu. Z balkonu pokoje uvidíte krásný západ slunce nad kopcem Zvičina. Dům je ve spodním patře obýván majiteli s malým pejskem a kočičkou. Nabízíme možnost úschovy kol v uzamčené garáži. Celý dům je nekuřácký.

Pokoje

V pokoji se nachází manželská postel, samostatná postel a dětská postýlka. Dále šatní skříň, komody, psací stůl, TV, wi-fi připojení zdarma.

Služby

V ceně ručníky, povlečení, závěrečný úklid.

Parkování

Parkování cca 30 metrů od domu na veřejném prostranství.

Stravování

Během dne nabízíme teplé a studené nápoje. Ceník k dispozici při příjezdu. V případě zájmu pro Vás rádi zajistíme snídani nebo večeři. Do centra města cca 15 minut pěšky. Obchod v dosahu – pěšky cca 5 minut do menšího obchodu, 15 minut Billa a další supermarkety. V blízkém okolí (300 m) se nachází tři restaurace s dětským koutkem, bowling, wellnes, posilovna, squash apod.

Letní aktivity

Ve městě je v letních měsících v provozu krásné koupaliště. V případě zájmu Vám rádi zajistíme vstup do ZOO – Safari parku Dvůr Králové za zvýhodněnou cenu. Rádi Vám poradíme při plánování výletu do Krkonoš či cyklo výletu krásnou přírodou v okolí. Tipy na výlety Vám sdělíme rádi my nebo je naleznete zde: http://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/krkonose-a-podkrkonosi/krkonose-a-podkrkonosi/dvur-kralove-nad-labem.aspx https://www.dvurkralove.cz/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=124595&slozka=124581&as4uOriginalDomain=www.dvurkralove.cz&as4u_protocol=https&page=2&

Letní sezóna

Nabízíme ubytování v prostorném pokoji pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. V pokoji je k dispozici manželská postel, samostatná postel. Cena za dítě 0-3 let (bez nároku na lůžko) 50,-za celý pobyt. V případě zájmu Vám rádi zdarma zapůjčíme dětskou postýlku (140 cm dlouhá). K dispozici je samostatná koupelna s vanou a WC. Součástí ceny ubytování jsou lůžkoviny a ručníky.

Ceny stravování

Snídaně 50 Kč/osoba/den
Večeře je možné domluvit při příjezdu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ubytování není možnost vlasního vaření.


Kontakt Ubytování U Ikara Ubytování U Ikara levné ubytování Dvůr Králové nad Labem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti