Ubytování U Ikara

na Penziony.cz
od roku 2018
F. L. Věka 2973, Dvůr Králové nad Labem
Kapacita: 6 osob
Cena: 360 - 950 Kč
min. delka 1 denVítáme Vás na stránce našeho rodinného ubytování ve Dvoře Králové nad Labem a těšíme se na viděnou!

Umístění a dostupnost objektu

Jedná se o pronájem apartmanu v příjemném rodinném prostředí. Dům se nachází v klidné části města. Vzdálenost od centra cca 1 km. Zoologická zahrada je vzdálena autem cca 3 km, pěšky procházkou podél řeky Labe cca 2 km. Přehrada Les Království 3,5 km. Hrad Pecka 15 km. Zámek Kuks 8 km. Zámek Opočno 25 km. Pevnosti Josefov 18 km. Zámek Nové Město nad Metují 30 km. Babiččino údolí 30 km. Jánské Lázně 30 km.

Vybavení objektu

Nabízíme k pronájmu apartmán, který má 2 pokoje s vlastním balkónem. Apartman má k dispozici samostatnou koupelnu s vanou a WC. Apartman se nachází v prvním patře rodinného domu. Z balkónu pokoje uvidíte krásný západ slunce nad kopcem Zvičina. Možnost posezení před domem, kde se v letním období podává snídaně i večeře. Dům je ve spodním patře obýván majiteli s malým pejskem a kočičkou. Nabízíme možnost úschovy kol, kočárku, motorky v uzamčené garáži. Celý dům je nekuřácký.

Pokoje

V každém pokoji se nachází manželská postel a samostatná válenda. Dětská postýlka na vyžádání (bez poplatku). Dále je k dispozici v pokoji šatní skříň, komody, stolek, TV a Wi-fi.

Služby

Dle dohody.

Parkování

Parkovat lze přímo před domem nebo cca 30 m od domu na veřejném prostranství.

Stravování

Během dne zajistíme teplé a studené nápoje. Nabídka a ceník k dispozici při příjezdu. V případě zájmu pro Vás rádi zajistíme snídani nebo večeři. Na pokoji není možnost vaření. Obchody- do menší samoobsluhy chůzí cca 5 minut, cca 15 minut do Billa supermarketu a dalších obchodů. V blízkém okolí (300 m) se nachází tři restaurace s dětským koutkem, bowlingem, wellnes, posilovnou, squashem apod. Cca 30 m od domu je velké sportovní hřiště volně přístupné.

Letní aktivity

Ve městě je v letních měsících v provozu krásné koupaliště. V případě zájmu Vám rádi zajistíme vstup do ZOO – Safari parku Dvůr Králové za zvýhodněnou cenu. Rádi Vám poradíme při plánování výletu do Krkonoš či s cyklo výletem krásnou přírodou po okolí. Tipy na výlety Vám sdělíme rádi my nebo je naleznete zde: http://www.kudyznudy.cz/kam-pojedete/krkonose-a-podkrkonosi/krkonose-a-podkrkonosi/dvur-kralove-nad-labem.aspx https://www.dvurkralove.cz/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=124595&slozka=124581&as4uOriginalDomain=www.dvurkralove.cz&as4u_protocol=https&page=2&

Letní sezóna

Nabízíme pronájem v apartmánu( 2 pokoje) pro max. 6 dospělých osob. V každém pokoji je k dispozici manželská postel a jedna samostatná postel. Cena za dítě 0-3 let (bez nároku na lůžko) 50,-za celý pobyt. V případě zájmu Vám rádi zdarma zapůjčíme dětskou postýlku (140 cm dlouhá). K dispozici je samostatná koupelna s vanou a WC.
Součástí ceny ubytování jsou lůžkoviny a ručníky.

Letní sezóna na rok 2019 platí v období od 1. 5. do 31. 10. 2019.
Jarní termíny lze domluvit individuálně pouze telefonicky na čísle 739 022 246.

Mimo sezónu

V tomto období je možné domluvit pronájem individuálně pouze na čísle 739 022 246.

Ceny stravování

Možnost zajištění snídaně 80,- Kč/osoba/den.
Večeře, včetně nápujů je možné domluvit a zajistit při příjezdu.

Slevy

450 Kč akční balíček pro dítě 3- 14 let / balíček obsahuje ubytování na 2 noci, 2 snídaně, 2 studené večeře, 1 x vstup do Zoo ZDARMA/

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ubytování není možnost vlastního vaření.
Apartman je umístěn v prvním patře na krásném klidném místě. Majitelé obývají přízemí domu.
Možnost venkovního posezení u domu.
K dispozici zamykatelný prostor pro kola, dětský kočárek, motorky.


Kontakt Ubytování U Ikara Ubytování U Ikara levné ubytování Dvůr Králové nad Labem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti