Penzion U Chodského Hradu

náměstí Míru 66, Domažlice
Kapacita: 40 osob
Cena: 600 - 2300 Kč
min. delka 1 denPenzion U Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Umístění a dostupnost objektu

V centru města.

Vybavení objektu

Penzion U Chodského Hradu nabízí klidné a příjemné ubytování v historickém centru města Domažlice. K dispozici jsou 1- 4 lůžka v přitažlivých a plně vybavených klasických i příjemně atypických podkrovních pokojích. Snídaně formou švédských stolů jsou v ceně ubytování. Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Pokoje

1- 4 lůžkové pokoje i apartmány se satelitní televizí, wifi internetem a s vlastní kuchyňkou včetně itineráře, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Služby na přání - přistýlka nebo dětská postýlka, snídaně a květiny na pokoj, ...

Služby

Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.

Parkování

Parkování u penzionu - 2 m.

Stravování

Snídaně servírované formou švédských stolů - z nabídky čerstvého pečiva a cereálií, ovoce, zeleniny, uzenin i mléčných výrobků a oblíbených nápojů. Obědy a večeře na přání v příjemné dobové restauraci Chodský hrad s věrnostní slevou 10% na plnou penzi, tradiční česká kuchyně i vyhlášené chodské speciality. V přízemí objektu penzionu jsou vstřícně k dispozici potraviny PLUS.

Letní aktivity

Domažlice a krajina Chodska jsou překrásnou možností k prožití krásné romantické dovolené k kraji, který nabízí mnohé přírodní, kulturní i společenské bohatství.

Zimní aktivity

Romantické víkendy,...

Celoroční aktivity

MUZEA: Chodský Hrad, J. Jindřicha, J. S. Koziny v Újezdě. GALERIE: Bratří Špilarů. HRADY: Rýzemberg, Nový a Starý Herštejn, Netřeb. ZÁMKY: v Horšovském Týně, Ronšperk v Poběžovicích. ROZHLEDNY: Čerchov, Koráb, Bolfánek, Domažlická věž. BOTANICKÁ ZAHRADA: Americká zahrada u Chudenic. FESTIVAL: Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť.

Celoroční ceny

Termín: 1.1. - 31.12.
Jednolůžkový pokoj - 600,- Kč
Dvoulůžkový pokoj - 1100,- Kč
Třílůžkový pokoj - 1500,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj - 1900,- Kč


Kontakt Penzion U Chodského Hradu Penzion U Chodského Hradu levné ubytování Domažlice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti