Penzion Dolní Morava 20

Dolní Morava 20, Dolní Morava
Kapacita: 14 osob
Cena: 300 - 360 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Dolní Morava. Pro svoji dovolenou nenajdete lepší místo než v našem penzionu. Uprostřed nádherné přírody na úpatí Kralického Sněžníku mezi Jeseníky a Orlickými horami.

Umístění a dostupnost objektu

GPS: 50°7'14.316"N, 16°47'49.958"E

Vybavení objektu

Penzion: disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji a 2 obývacími pokoji s TV, z nichž součásti jednoho obývacího pokoje jsou ještě 2 lůžka. Každý obývací pokoj navíc má rozkládací sedačku pro uložení 2 osob. Sklep: posezení ve vytápěném sklepním prostoru pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky. Vedle penzionu je vybudovaný altán s krbovištěm pro posezení v letních měsících.

Pokoje

1.NP: Kuchyň, 1 x obývací pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, předsíň, garáž pro lyžařské vybavení a kola, terasa se zahradním nábytkem. 2.NP: 4 x dvoulůžkový pokoj, 1 x obývací pokoj se 2 lůžky, koupelna s rohovou vanou a WC. Sklep: Posezení ve vytápěném sklepním prostoru pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky.

Služby

Ubytování

Parkování

Vlastní garáž v objektu.

Stravování

Vlastní stravování.

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, houbaření, boruvkaření, hrady a zámky.

Zimní aktivity

lyžování sjezdové, swowboardpark, flowpark, upravované běžkařské trasy

Celoroční aktivity

Turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Otevřeno celoročně.

Letní sezóna

300 - 340 Kč / osoba / den

Zimní sezóna

320 - 360 Kč / osoba / den

Mimo sezónu

300 - 320 Kč / osoba / den


Kontakt Penzion Dolní Morava 20 Penzion Dolní Morava 20 levné ubytování Dolní Morava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti