Horský Hotel Morava

Dolní Morava 28, Dolní Morava
Kapacita: 55 osob
Cena: 390 - 560 Kč
min. delka 1 denHotel Morava se nachází v obci Dolní Morava (700 m n.m.) na úpatí horského masívu Králického Sněžníku (1423 m n.m.). Tento koutek na pomezí Čech a Moravy je plný nádherné přírody, čistého vzduchu, průzračné vody v řece a je ideálním prostředím pro váš aktivní i pasivní odpočinek v zimě či v létě.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází 30 m od hlavní silnice, která prochází obcí Dolní Morava

Vybavení objektu

Součástí hotelu je bar a restaurace s denní kuchyní. Snídaně formou švédského stolu, možnost polopenze, plné penze. Domácí kuchyně, dieta po dohodě, rodinné oslavy, večírky. Provozní doba: 8.00 hodin – 22.00h. K dispozici je společenská místnost (40 míst) s krbem, TV a DVD přehrávačem. V teplejších měsících mohou hosté posedět na letní zahrádce, je zde také otevřené ohniště a gril, nechybí dětský koutek a hřiště s pískovištěm a prolézačkami. V hotelu je také půjčovna kol.

Pokoje

Ubytovací kapacita hotelu činí 55 míst. Hosté mají k dispozici 13 dvou až čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlky). Pokoje s příslušenstvím pro 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Ostatní pokoje jsou standardně vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, některé z pokojů mají balkón, sociální zařízení je k dispozici na patře. Hotel je elektricky vytápěn, pokoje jsou prakticky, ale příjemně vybaveny pro pohodlný pobyt.

Služby

- půjčovna kol - úschova kol a lyží - dětská postýlka kzapůjčení - jídelní židle k zapůjčení

Parkování

U hotelu

Stravování

Restaurace v objektu.

Letní aktivity

Sport v létě: Králíky - multifunkční sportovní areál (basketbal, nohejbal, malá kopaná, tenis). Dolní Morava - sportovní areál (fotbal, tenis), minigolf, bobová dráha U Slona (07/2011). Další možnosti: minigolf (Dolní Morava), tenis (Šanov, Červená voda, Lichkov). Koupání: koupaliště Králíky (8 km), Velké Losiny (20 km). Cyklistika, pěší výlety po okolí.

Zimní aktivity

Sport v zimě: Ski areál Sněžník (7,1 km sjezdových tratí , sáňkařská dráha). Skipark Červená voda (2150 m dlouhá sjezdovka). Freestylepark Větrný vrch (snowboard, freestyle). Skiareál Šanov (areál vhodný pro rodiny s dětmi – 2 sjezdovky o délce 700 a 500 m). Skiareál Mladkov-Petrovičky (2 sjezdové tratě + snowboard). Běžky, sáňky.

Celoroční aktivity

Krajina pod Králickým Sněžníkem se pyšní civilizací nepříliš zasaženou a skutečně čistou přírodou. Můžete zde navštívit národní přírodní rezervaci a lokalitu Natura 2000 Králický Sněžník, jejíž součástí je mimo jiné také pramen řeky Moravy. Krásný výlet nabízí výstup na vrch Klepý, nazývaný také Střecha Evropy, z jehož úbočí stékají vody do tří evropských moří. Za návštěvu stojí také přírodní parky Jeřáb, Suchý vrch – Buková hora nebo významná lokalita Tichá Orlice. Velmi atraktivní je systém československých vojenských opevnění rozesetých po okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Velmi rádi pro Vás připravíme a zajistíme individuální společenský či volnočasový program, uspořádáme zabijačku, grliování atd. Hotel je ideálním místem pro nejrůznější semináře, školení, soustředění, sportovní kurzy, firemní či rodinné oslavy.

Celoroční ceny

390

Letní sezóna

390

Zimní sezóna

390

Mimo sezónu

390

Ceny stravování

oběd 85,- czk
večeře 85,-czk
dále dle nabídky z jídelního lístku naší restaurace

Slevy

Skupinové slevy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

ubytování se snídaní


Kontakt Horský Hotel Morava Horský Hotel Morava levné ubytování Dolní Morava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti