Ubytování U Zábojů

Polní 273, Dolní Dunajovice
Kapacita: 10 (4 a 6 lůžek ve třech ložnicích) osob
Cena: 2000 - 2700 Kč
min. delka 2 dnyRodinný penzion se 2 apartmány s kapacitou 10 lůžek, který se nachází v klidné okrajové části obce. Vhodný zejména pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří upřednostňují klidné a pohodové zázemí.

Vybavení objektu

Varné konvice, ledničky s mrazničkami, sklokeramická deska, pečící trouba s grilem, mikrovlnné trouby, kvalitní nádobí, vařič (ap. 2).

Pokoje

Čtyřlůžkový apartmán - ložnice, šatna, koupelna, společenská místnost s kuchyňským koutem. Šestilůžkový apartmán - studio - dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou.

Služby

K dispozici je: úschova jízdních kol, wifi dostupné v celém domě, hygienické potřeby zdarma.

Parkování

Parkování před domem.

Letní aktivity

Architektonické památky: Zámek Lednice - zámecký skleník, rozlehlý park, Minaret, Janův hrad Zámek Valtice - Rendez-vous, Kolonáda na Rajstně, Belvedere, Bylinková zahrada Zámek Mikulov - Dietrichteinská hrobka, památky židovské komunity, Kozí hrádek, Svatý kopeček, jeskyně Na Turoldu. Cykloturistika. Termální lázně, koupaliště, výlety na Pálavu, návštěvy vinných sklípků, vinobraní, krojované hody a jiné velmi vyhledávané kulturní tradiční akce pořádané v obci.

Zimní aktivity

Termální lázně, vinařská turistika.

Celoroční aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, zámky Mikulov, Valtice a Lednice, Aqualand Moravia.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příjezd: od 14.00 hodin, odjezd: do 10.00 hodin. Litujeme, ale nejsme zařízeni pro ubytování domácích mazlíčků. Celý objekt je nekuřácký. Upřednostňujeme přezouvání do domácí obuvi.

Celoroční ceny

Apartmán č. 2 - studio........2700,00/noc ......6 lůžek, (60 m2), Dvou a čtyřlůžkový pokoj, koupelna s vanou na chodbě, kuchyňka ve čtyřlůžkovém pokoji.

Apartmán č. 3 .........2000,00 Kč/noc, 4 lůžka, (80 m2), ložnice, koupelna se sprchovým koutem, šatna. Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem.
Slevy

Při pobytu 7 a více nocí. apartmán č. 3: 1800,00 Kč/noc, apartmán č. 2: 2400,00 Kč/noc


Kontakt Ubytování U Zábojů Ubytování U Zábojů levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti