Ubytování Zábojovi

Polní 273, Dolní Dunajovice
Kapacita: 10 osob
min. delka 7 dníRádi Vás uvítáme u nás v Dolních Dunajovicích v nově zařízeném podkroví novostavby rodinného domu s kapacitou 10 lůžek ve třech pokojích, s možností přistýlky.

Vybavení objektu

Koupelna s vanou, koupelna se sprchovým koutem, společenská místnost, lednička, varná deska, varná konvice VIZ FOTOGALERIE.

Pokoje

Čtyřlůžkový apartmán - ložnice, šatna, koupelna, společenská místnost s kuchyňským koutem. Šestilůžkový apartmán - studio - dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj s kuchyňským koutem, koupelna společná na chodbě.

Služby

K dispozici je úschova jízdních kol.

Parkování

Parkování je možné před domem.

Stravování

V obci jsou tři restaurační zařízení a jedna pizzerie, v okolí obce jsou další možnosti stravování.

Letní aktivity

Architektonické památky: Zámek Lednice - zámecký skleník, rozlehlý park, Minaret, Janův hrad Zámek Valtice - Rendez-vous, Kolonáda na Rajstně, Belvedere, Bylinková zahrada Zámek Mikulov - Dietrichteinská hrobka, památky židovské komunity, Kozí hrádek, Svatý kopeček, jeskyně Na Turoldu. Cykloturistika. Termální lázně, koupaliště, výlety na Pálavu, návštěvy vinných sklípků, vinobraní, krojované hody a jiné velmi vyhledávané kulturní tradiční akce pořádané v obci.

Zimní aktivity

Termální lázně, vinařská turistika.

Celoroční aktivity

Pěší turistika, výlety na kulturní zámecké památky Mikulova, Valtic a Lednice, termální lázně. Aqualand Moravia nedaleko.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příjezd: od 14.00 hodin, odjezd: do 10.00 hodin. Litujeme, ale nejsme zařízeni pro ubytování domácích mazlíčků. Celý objekt je nekuřácký. Upřednostňujeme přezouvání do domácí obuvi.

Letní sezóna

Letní prázdninové pobyty od soboty do soboty za zvýhodněnou cenu. Volné termíny je nutno konzultovat s majitelem objektu.

Ceny stravování

bez stravy


Kontakt Ubytování Zábojovi Ubytování Zábojovi levné ubytování Dolní Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti