Ubytování Hrnčířovi

na Penziony.cz
od roku 2007
Deštné v Orlických horách 324, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 9 osob
Cena: 170 - 240 Kč
min. delka 3 dnyNabízíme ubytování v soukromí s vlastním vchodem v přístavbě rodinného domku. Každý pokoj má své sociální zařízení.

Umístění a dostupnost objektu

Dům se nachází v klidné části obce (Stará cesta),asi 5min. od centra (autobus. zastávka, prodejny potravin,sportu, pošta a Ob. úřad, kostel, půjčovna kol,koloběžek,mot. čtyřkolek,lyží.Možnost občerstvení na několika místech,atd) a druhým směrem asi 10 min od lyžařského areálu (sjezdovky, lyž. škola, půjčovna lyží, hotely)

Vybavení objektu

Místo pro lyže, kola je možno dát do garáže, vysoušeče obuvi,vytápění ústřední, wifi připojení, možnost menšího vaření (vařič, varná konvice, mikrovlnka,nádobí ...), posezení na zahradě

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, televizí, ledničkou, internet- wifi připojení

Služby

Doprava dle potřeby osmimístným mikrobusem pro ubytované hosty i ostatní návštěvníky hor. Možnost dopravy po zajímavostech Orlických hor a okolí, možnost dopravy i s koly nebo lyžemi dle přání, ale i k vyvezení třeba na hřebeny.

Parkování

Parkoviště je přímo u domu mimo ulice, v zimě udržované.

Stravování

Stravování je možné v centru obce (hotel Area, Picerie. Bufet), nebo v restauraci (3 min.), další možnosti v restauracích poblíž lyžař. areálu (10 min.), nebo možnost menšího vaření (např.snídaně-večeře -mikrovlnka, vařič, varná konvice, potřebné nádobí).

Letní aktivity

Lanový park, půjčovna kol, koloběžek, mot. čtyřkolek, koleč. bruslí, jízda ze sjezdovky na kárách, minigolf Značené turistické cesty a cyklostezky po hřebenech a okolí. Koupaliště - Bystré, Dobruška, Opočno, Dobré, Rychnov n. Kn.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, udržované běžecké tratě v obci i po hřebenech. Koupání - kryté bazény - Dobruška, Rychnov n. Kn., osvětlená běžecká trať před Orlickým Záhořím

Celoroční aktivity

Koně - jízdárna, bovling - Deštné v O.h., Dobruška, Rychnov n. Kn., kino - Dobruška, Nové Město n. Met., Rychnov n. Kn, krytý bazen-Dobruška, Rychnov n. Kn.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Turisticky zajímavá místa v okolí - Masarykova chata, Neratov, Dobruška, Opočno, Nové Město n. Met.,Náchod, Rychnov n. Kněžnou, Rokytnice v O.h.,Pevnost Dobrošov a Hanička...

Letní sezóna

3a více nocí - 220 Kč/osoba/noc, děti do 10 let 170 Kč

Zimní sezóna

3 a více nocí - 240 Kč/osoba/noc, děti do 10 let 200 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

K cenám se připočítává poplatek Obec. úřadu 10 Kč/noc mimo dětí a důchodců nad 70 let.
Další informace - tel.: 494 663 247, mob.736 107 400
- mail: hrncir02@seznam.cz
- web: http://hrncir.onet.cz


Kontakt Ubytování Hrnčířovi Ubytování Hrnčířovi levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti