Hotel Praha

Deštné v Orlických horách 175, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 48 osob
Cena: 350 - 900 KčHotel PRAHA je jedním z nejmodernějších ubytovacích zařízení v Deštném v Orlických horách. Nachází se přímo naproti sedačkové lanovce /30m/ a vlekům „ skiareálu Marta „ . Je dobře přístupný z hlavní silnice, parkování je přímo před hotelem na monitorovaném parkovišti.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel nabízí komfortní ubytování přímo naproti lyžařskému areálu, je obklopen překrásnou přírodní scenerií vybízející k turistice, jízdě na horských kolech a v zimě především lyžování.

Vybavení objektu

Dále je hostům k dispozici: Hotelová restaurace Salonek Letní terasa/ zahrada Venkovní altán Otevřené ohniště Travnatý prostor/ hřiště/ u hotelu 2 vytápěné lyžárny, v létě sloužící k uzamčení kol a dalšího sportovního vybavení, či dětských kočárků. Na hotelové recepci je hostům k dispozici fax, kopírka, internet a bezpečností trezor.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/. Téměř v  každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou. Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek. Ubytování je vhodné nejen pro jednotlivce, ale i pro početnější rodiny, menší skupiny i firemní akce .

Služby

ubytování, stavování, uspořádání firemních akci a rodinných oslav, venkovní grilování, zprostředkování zapůjčení sportovního vybavení/ lyže a snowbordy, horská kola+ další potřebné vybavení/, lyžařská škola, 15% slevy na adrenalinové aktivity v lanovém parku, WiFi- v celém objektu zdarma, přijímání kreditních karet

Parkování

před hotelem na monitorovaném parkovišti, vhodné i pro autobusy

Stravování

snídaně / formou bufetu + nabídka teplé snídaně- vše v ceně ubytování/ obědy, večeře - a la card / případně polopenze-plná penze formou tříchodových menu. Cena: 140,-Kč/os/menu/ Dále rádi zpracujeme nabídku na grilování, slavnostní rodinnou oslavu, firemní párty atd.

Letní aktivity

V letní sezóně zde najdete ideální místo pro cykloturistiku. K dispozici máte velké množství značených cyklistických tras. Řídký provoz na horských silničkách přímo vybízí k výletům a vyznavači extrémnější jízdy s horskými koly naleznou své cesty po lesních stezkách a na opuštěných sjezdovkách. Kola si můžete také půjčit přímo na místě. Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí. Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců. Okolí hotelu vám poskytne spoustu nádherných tras pro pěší turistiku. Další možnosti v okolí – rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí jako např: zámky: Opočno, Častolovice , Rychnov n.Kněžnou, Kuks , Nové Město n.Metují , Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích, Adršpašské skály, apod.

Zimní aktivity

Pro sjezdové lyžování u nás najdete ideální podmínky. Pouhých 30 m od našeho hotelu najdete skicentrum v Deštném, které nabízí 6 vleků. Celková délka sjezdových tratí je 4,6 km. Přepravní kapacita skicentra v Deštném je 5 500 osob za hodinu. Nově je také v provozu U-rampa pro vyznavače snowboardingu. Pokud nemáte vlastní lyže, tak součástí Skicentra je také půjčovna lyžařského vybavení. Zde si můžete půjčit nejen lyže a veškeré další vybavení pro sjezdové lyžování, ale také běžky. V areálu skicentra najdete také lyžařskou školu pro děti i dospělé. Také vyznavači běhu na lyžích nepřijdou zkrátka. V blízkosti hotelu najdete několik kilometrů běžeckých tras, které jsou precisně značeny a pečlivě udržovány.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, hosty hledající klidnou dovolenou, poznávání kulturních zajímavostí / velké množství hradů a zámků v okolí/, ale i sportovce / výborné lyž.podmínky, cyklotrasy i turistika, jízdy na koních,…/ či firemní akce.

Celoroční ceny

slevy pro dlouhodobé pobyty, skupiny , apod - na základě individuální dohody

Letní sezóna

dvoulůžkový pokoj - 1000,- Kč/ 2 os/noc se snídaní
pokoj obsazený 1 osobou - 650,-Kč/ os/ noc se snídaní
třílůžkový pokoj - 1400,- Kč/ 3 os/noc se snídaní
přistýlka -4. osoba - 350,- Kč/ noc, děti do 12-ti let 200,-Kč
děti do 3 let - zdarma / možné zapůjčit dětskou postýlku - zdarma/
rodinný pokoj - 4 osoby 1900,- Kč/ noc se snídaní

Zimní sezóna

dvoulůžkový pokoj - 1400,- Kč/ 2 os/noc se snídaní
pokoj obsazený 1 osobou - 1050,-Kč/ os/ noc se snídaní
třílůžkový pokoj - 1950,- Kč/ 3 os/noc se snídaní
přistýlka -4. osoba - 350,- Kč/ noc, děti do 12-ti let 200,-Kč
děti do 3 let - zdarma / možné zapůjčit dětskou postýlku - zdarma/
rodinný pokoj - 4 osoby 2800,- Kč/ noc se snídaní

Mimo sezónu

dvoulůžkový pokoj - 800,- Kč/ 2 os/noc se snídaní
pokoj obsazený 1 osobou - 550,-Kč/ os/ noc se snídaní
třílůžkový pokoj - 1150,- Kč/ 3 os/noc se snídaní
přistýlka -4. osoba - 350,- Kč/ noc, děti do 12-ti let 200,-Kč
děti do 3 let - zdarma / možné zapůjčit dětskou postýlku - zdarma/
rodinný pokoj - 4 osoby 1600,- Kč/ noc se snídaní

Ceny stravování

ceny ubytování zahrnují i snídaně,
možnost polopenze - tříchodové menu: 140,-Kč/ polévka,hl. jídlo, dezert/, nebo i plná penze - 2x 140,-Kč

Slevy

slevy pro dlouhodobé pobyty, skupiny , apod - na základě individuální dohody
last minute nabídky i specielní balíčky - na www.hotel-praha-destne.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

za poplatek / 150,-Kč/ možnost ubytování i se psem


Kontakt Hotel Praha Hotel Praha levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti