Chata Na Lučině

Deštné v Orlických horách 10, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 42 osob
Cena: 59000 - 89000 Kč
min. delka 2 dnyChata Na Lučině (zděný objekt s kapacitou 42 lůžek v 9 pokojích) se nachází v centru největšího střediska Orlických hor v Deštném 150 m od lyžařského vleku a autobusové zastávky u kostela. Na chatě velká společenská místnost s krbem. Vlastní velké parkoviště. Nabízíme slevy pro skupiny!!!

Umístění a dostupnost objektu

Chata Na Lučině se nachází přímo v centru obce Deštné v Orlických horách na modré a žluté turistické stezce (přímo na nejkrásnější okružní trase z Deštného na Velkou Deštnou a přes Šerlich zpět) 150 m od hotelu Národní dům Area (autobusová zastávka u kostela) a 150 m od lyžařského vleku na Špičák. Skiareál Marta (lanovka+další vleky, černá, červená, modrá sjezdovka, celkem 5,3 Km sjezdových tratí) vzdálem 800 metrů, možno využít skibus zdarma jezdící do skiareálu každou půlhodinu (zastávka 150 metrů od chaty) nebo pro skupiny skibus zdarma přímo od chaty. Běžkařské trasy 150 metrů od chaty.

Vybavení objektu

V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň včetně mikrovlné trouby, společenská místnost s krbem a TV se 42 místy, sauna, lyžárna, WC, zrekonstruované umývárny a sprchy s důrazem na soukromí. Většina pokojů je vybavena umývadlem. Vytápění ve všech místnostech je zajištěno elektrickými akumulačními kamny. Možnost celoročního bezplatného parkování přímo u chaty. Pro uložení jízdních kol, lyží a jiného sportovního náčiní slouží uzamykatelná místnost přímo v objektu. V objektu stůl na stolní tenis. Nejbližší restaurace 50m. Obchody ( potraviny, drogerie, sport) 150 m. Půjčovna lyží a snowboardů 150 m. V lyžařském areálu Marta se nachází lyžařská škola. Parkování v lyžařském areálu je zdarma.. Hotel s restaurací a krytým bazénem pro veřejnost 150 m.

Pokoje

2- až 8-lůžkové pokoje s celkovou kapacitou 42 lůžek. Většina pokojů je vybavena umývadlem. Vytápění ve všech místnostech je zajištěno elektrickými akumulačními kamny.

Služby

Nabízíme ubytování ve 2 až 8 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 42 lůžek. V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň včetně mikrovlné trouby, společenská místnost s krbem a TV se 42 místy, lyžárna, WC, umývárny a sprchy. Nejbližší restaurace 50m. Obchody ( potraviny, drogerie, sport) 150 m. Půjčovna lyží a snowboardů 150 m. V lyžařském areálu Marta se nachází lyžařská škola. Parkování v lyžařském areálu je zdarma.. Hotel s restaurací a krytým bazénem pro veřejnost 150 m.

Parkování

Možnost celoročního bezplatného parkování přímo u chaty.

Stravování

V objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň pro vlastní vaření.

Letní aktivity

Turistika pěší a cyklistická.

Zimní aktivity

Lyžování sjezdové a běžkové.

Letní sezóna

Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 59.000,- Kč/týden (7 nocí, tedy 201 Kč za lůžko a noc).
Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 19.000,- Kč/víkend (2 noci, 3 dny, tedy 226 Kč za lůžko a noc).

Zimní sezóna

Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 69.000,- Kč/týden (7 nocí, tedy 235 Kč za lůžko a noc).
Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 25.000,- Kč/víkend (2 noci, 3 dny, tedy 298 Kč za lůžko a noc).
Pronájem celého objektu /víkend (2 noci, 3 dny, 42 lůžek)
Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 89.000,- Kč/silvestrovský týden (7 nocí, tedy 303 Kč za lůžko a noc).

Mimo sezónu

Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 59.000,- Kč/týden (7 nocí, tedy 201 Kč za lůžko a noc).
Pronájem celého objektu včetně energií a služeb (42 lůžek) 19.000,- Kč/víkend (2 noci, 3 dny, tedy 226 Kč za lůžko a noc).

Slevy

skupinové slevy individuální


Kontakt Chata Na Lučině Chata Na Lučině levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti