Apartmány u vleku

Deštné v Orlických horách č.p. 440, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 4 osob
Cena: 800 - 2000 Kč
min. delka 3 dnyUbytování v nových moderních čtyřlůžkovýchapartmánech v centru střediska Deštné v Orlických horách.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány jsou umístěny přímo u nástupu na vleky s výborným výhledem na na sjezdovky

Vybavení objektu

Plně vybavená kuchyň,linka ,lednička,mikrovlnná trouba s grilem,sklokeramická varná deska,digestoř,varná konvice,veškeré černé a bílé nádobí,příbory,utěrky,veškeré čistící prostředky atd.koupelna se sprchovým koutem + WC (k dispozivi osušky a ručníky)

Pokoje

Ložnice s dvoulůžkem a patrovou postelí.K dispozici Vám jsou dva barevné televizory,přehrávač s CD radiem. Součástí apartmánu je balkon s výhledem na sjezdovky.

Služby

K dispozici máte pět udržovaných sjezdových tratí všech úrovní obtížnosti o celkové délce 3900 m s možností večerního lyžování i lyžařskou školou. Přepravu lyžařů a snowboardistů zajišťuje jedna sedačková lanovka a 6 vleků. Můžete využít půjčovny lyžařského vybavení a skiservis. Občerstvení zajišťuje řada stánků přímo pod sjezdovkami a restaurace v blízkých hotelech.

Parkování

Hosté mají možnost bezplatného parkování přímo u objektu nebo vlastní garáž.

Stravování

V sousedství apartmánového domu do vzdálenosti 200 m se nachází hotel, ve kterém je možnost využít restauraci, prodejna potravin, pekárna.

Letní aktivity

V jarních a letních měsících zde najdete klidné a pohodové prostředí pro nerušené procházky nebo cyklistické výlety v blízkém či vzdálenějším okolí s mnoha zajímavými místy přírodních krás či historických a kulturních zajímavostí. Podzimní období od závěru prázdnin je ideální zejména pro vyznavače horské turistiky. Sběr hub, pozorování pomalého utichání horské přírody před příchodem zimy a daleké výhledy ve dnech babího léta ve Vás zanechají nezapomenutelné vzpomínky na dny strávené v Orlických horách.

Zimní aktivity

Sportovní zážitky Vám přináší zejména zimní sezóna, kdy zřejmě nejvíce oceníte možnosti Apartmánů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti u nástupu na lanovku a vleky moderního lyžařského areálu. K dispozici máte pět udržovaných sjezdových tratí o celkové délce 3900 m s možností večerního lyžování i lyžařskou školu. Pro vyznavače běžeckého lyžování jsou připraveny značené a udržované tratě.

Celoroční aktivity

Jízda na koni.

Letní sezóna

Apartmán - 1000Kč

Zimní sezóna

Apartmán 1200Kč

Mimo sezónu

Apartmán - 800Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za apartmán max.pro 4 osoby.


Kontakt Apartmány u vleku Apartmány u vleku levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti