Apartmán 342

Deštné v Orlických horách čp. 440, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 4 osob
Cena: 1000 - 1400 Kč
min. delka 7 dníApartmán v novém moderním domě nabízí ubytování pro max. 4 osoby s výhledem z obývacího pokoje přímo na hlavní sjezdovku a lanovku. Francouzská okna jsou situovány na klidnou stranu od hlavní silnice, s výhledem na říčku a les.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán se nachází ve třetím patře ze čtyř. V budově je výtah. Nachází se v komplexu bytových domů v centru střediska Deštné v Orlických horách, u hlavní příjezdové cesty, 30m od areálu "Marta 2" a v blízkosti areálu "Marta 1".

Vybavení objektu

K apartmánu náleží garáž, ve které je rovněž možno zanechat lyžařské vybavení, nalézá se zde i vysoušeč lyžařských bot.

Pokoje

V obývacím pokoji slouží k posezení ale i ke spaní rozkládací pohovka s lamelovým roštem pro dvě osoby a dvě rozkládací křesla. Dále se zde nalézá konferenční stolek, dvě komody, šatní skříň a BTV. Kuchyň je kompletně vybavena nádobím, lednicí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou vařící deskou, rychlovarnou konvicí, digestoří a dřezem s průtokovým ohřívačem vody. Koupelna se skládá ze sprchového koutu, WC a umyvadla. Pro návštěvníky jsou k dispozici ručníky na ruce i velké osušky.

Služby

Apartmánový dům se nachází přímo v centru obce Deštné v Orlických horách, tj. poblíž restaurací, nákupního střediska, pekárny, půjčoven apod.

Parkování

K apartmánu náleží garáž, ve které je rovněž možno zanechat lyžařské vybavení, nalézá se zde i vysoušeč lyžařských bot.

Stravování

Vlastní stravování - k dispozici plně vybavená kuchyň.

Letní aktivity

Pro letní rekreaci je poloha apartmánu strategicky výhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku, vyjížďky po okolí, houbaření či sportovní vyžití (tenisové kurty, kolečkové brusle), 300m od objektu je jízdárna.

Zimní aktivity

Areály "Marta 2" a "Marta 1", vzájemně propojené, nabízejí 6 sjezdových tratí různých obtížností, sedačkovou lanovku a 6 vleků. V lyžařském areálu se Ski servisem a půjčovnou lyží je možnost večerního lyžování, lyžařské školy, školičky pro děti, výuky na snowboardu či využití 22km upravovaných běžeckých tratí. Svahy jsou uměle zasněžovány, což zaručuje vynikající sněhové podmínky

Celoroční aktivity

Hotel s restaurací, nákupní středisko, pekárna, informační centrum, autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti do 150m.V obci je čerpací stanice, hotelový bazén sloužící veřejnosti, pizzerie, kostel.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Kratší pobyty než 7 dní je možno uskutečnit po domluvě s pronajímatelem.

Letní sezóna

1.5. - 31.10. - 1.000 Kč/apartmán/noc

Zimní sezóna

1.11. - 30.4. - 1.200 Kč - 1.400 Kč/apartmán/noc
Vánoce/Silvestr - 1.600 Kč - 2.400 Kč/apartmán/noc - dle délky pobytu

Slevy

Pobyty delší než 7 dní.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně je zahrnuto i parkování v garáži.
Neozýváme se Vám na telefon? Zašlete sms, nebo e-mail na ubytovaniveranda@seznam.cz - ozveme se zpět!


Kontakt Apartmán 342 Apartmán 342 levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti