Alfa Resort

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 105 osob
Cena: 490 - 790 KčAlfa Resort - hotel, ve kterém se nikdy nenudíte.

Umístění a dostupnost objektu

Výhodná poloha hotelu i jeho okolí společně s kapacitou školicích prostor - sálu, dvou salónků a restaurace umožňují celoroční pořádání firemních i společenských akcí, seminářů, školení, teambuildingových aktivit, firemních jednání, banketů či výstav. Hotel má standardní technické konferenční vybavení a v celém objektu bezplatný přístup k internetu WiFi. Na vaše přání zajistíme i další techniku a vybavení. Zaplatíte pouze za to, co opravdu použijete. Samozřejmostí jsou konferenční stravovací služby nachystané plně podle vašeho přání , které doplní vaše jednání – ať je to cofee break, raut, banket či jakékoliv denní či večerní menu, kuchařská show, prezentace zajímavých kulinárních produktů nebo degustace vín, piva i lihovin … Při dobrém počasí můžete samozřejmě váš odpolední či večerní program doplnit o venkovní grilování.

Vybavení objektu

Našim hostům nabízíme možnost plné penze nebo polopenze. Restaurace je otevřena každý den 8-23hod., snídaně podáváme formou bufetu 8-10hod. Po domluvě se však přizpůsobíme vašim časovým požadavkům. Na vaše přání připravíme jakýkoli typ občerstvení od malých coffee breaků až po svatební hostinu, z tradičních i bioproduktů. Kapacita restaurace je až 100 osob a může být doplněna párty stanem až pro 80 osob, který máme k dispozici. Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních automobilů. K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Tyto klubovny lze zároveň využít jako herny. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek. Okolí hotelu je protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Alfaresort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se celoročně vyhledávaným a oblíbeným mezi jednotlivci, skupina, firmami i zájmovými kluby.

Pokoje

Celková kapacita hotelu je 105 lůžek v pokojích se sprchou, sociálním zařízením, televizí a Wifi připojením zdarma. Sedm pokojů má bezbariérový přístup. U hotelu je dostatečný počet parkovacích míst. Pro ubytované hosty je k dispozici bazén a fitness. Dbáme na vaše zdraví a proto je celý objekt nekuřácký, pro kuřáky máme kuřácký salónek. Naším přáním je, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně. Hotel má k dispozici: 14 dvoulůžkových pokojů 5 třílůžkových pokojů 1 čtyřlůžkový pokoj 9 studií

Služby

Masáže

Parkování

vlastní parkoviště jak pro osobní auta, tak autobusy.

Stravování

Vlastní restaurace.

Letní aktivity

Tenis, volejbal, nohejbal, ruské kuželky, horská kola

Zimní aktivity

Běžecké tratě, sjezdovky v blízkém okolí.

Celoroční aktivity

Krytý - celoročně vyhřívaný bazén, kulečník, fitness, šipky, sauna.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel ALFARESORT je situován v klidné části největšího horského střediska Orlických. Celý komplex je obklopen lesy a situován stranou od hlavní silnice. Jeho poloha tak zaručuje naprostý klid a ničím nerušené soukromí. Ubytování nabízíme ve 2 – 3 lůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení), dále ve studiích (dva samostatné pokoje se společným příslušenstvím – vhodné především pro rodiny). Na přání Vám rádi nabídneme i dětskou postýlku a na restauraci dětskou jídelní židličku.Všechny pokoje jsou vybaveny TV, SAT a WIFI připojením na internet Hotelový komplex disponuje příjemnou zahradní i vnitřní restaurací, které jsou v provozu podle potřeb našich klientů. Snídaně je podávána vždy formou švédského stolu. Stravování zajišťujeme formou tříchodového menu, případně výběrem z jídelního lístku, dále nabízíme velký výběr z teplých a studených bufetů, nebo rautů. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou. Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních automobilů. K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště. Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, hotelové fitness centrum, billiard, šipky, stolní tenis. Tyto služby jsou určeny pouze pro naše hotelové hosty kteří, je mohou bezplatně využívat po celou dobu pobytu. Nedílnou součástí hotelu je vnitřní i venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje. Celý hotel je nekuřácký.


Kontakt Alfa Resort Alfa Resort levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti