Penzion na Hrázi

Hejtmanská hráz 11, Chlum u Třeboně
Kapacita: 28 osob
Cena: 600 - 2150 Kč
min. delka 3 dnyPenzion na Hrázi nabízí ubytování v malebném Chlumu u Třeboně o celkové kapacitě 26 lůžek. K dispozici je dětské hřiště, parkoviště a WI-FI internet.

Vybavení objektu

V objektu je úschovna kol a dětský koutek. Apartmány jsou vybaveny stylovým nábytkem a kuchyňskými linkami se základními spotřebiči. K dispozici je také pračka a sušička.

Pokoje

Všechny apartmány jsou vybaveny sprchou a WC, kuchyňskou linkou, ledničkou, TV SAT, vařičem, varnou konvicí, nádobím, ložním prádlem a ručníky. Možnost dětské postýlky.

Služby

Ubytovaným hostům je k dispozici zdarma parking v uzavřeném dvoře, úschovna kol, denní úklid, dětská herna, pračka se sušičkou a připojení na internet pomocí WI-FI.

Parkování

Parkování je v uzavřeném dvoře.

Stravování

Snídaně si hosté připravují sami.V bezprostřední blízkosti 5-10m jsou dvě samoobsluhy. Obědy: Možnost poobědvat je naproti v restauraci “Na poště”. Večeře: Povečeřet můžete v restauraci “Růženka” vzdálené 300m od penzionu nebo v restauraci v obci Hamr.

Letní aktivity

V okolí penzionu je množství cyklotras, stejně jako míst vhodných pro pěší turistiku. Penzion se nachází na hrázi rybníku Hejtman a koupání se nebo rybolov je zde tedy samozřejmostí. V obci je možné si zapůjčit kompletní rybářskou výbavu a to i včetně loděk.

Letní sezóna

Dvoulůžkový apartmán 780 Kč
Čtyřlůžkový apartmán 1.560 Kč
Šestilůžkový apartmán 2.150 Kč
Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Domácí mazlíček 70 Kč / den

Mimo sezónu

Dvoulůžkový apartmán 600 Kč
Čtyřlůžkový apartmán 1.200 Kč
Šestilůžkový apartmán 1.500 Kč
Děti do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Domácí mazlíček 70 Kč / den


Kontakt Penzion na Hrázi Penzion na Hrázi levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti