Penzion na Hrázi

Hejtmanská hráz 11, Chlum u Třeboně
Kapacita: 26 osob
Cena: 600 - 1500 Kč
min. delka 3 dnyPenzion na Hrázi nabízí ubytování v malebném Chlumu u Třeboně o celkové kapacitě 26 lůžek. K dispozici je dětské hřiště, parkoviště a WI-FI internet.

Vybavení objektu

V objektu je úschovna kol a dětský koutek. Apartmány jsou vybaveny stylovým nábytkem a kuchyňskými linkami se základními spotřebiči. K dispozici je také pračka a sušička.

Pokoje

Všechny apartmány jsou vybaveny sprchou a WC, kuchyňskou linkou, ledničkou, TV SAT, vařičem, varnou konvicí, nádobím, ložním prádlem a ručníky. Možnost dětské postýlky.

Služby

Ubytovaným hostům je k dispozici zdarma parking v uzavřeném dvoře, úschovna kol, denní úklid, dětská herna, pračka se sušičkou a připojení na internet pomocí WI-FI.

Parkování

Parkování je v uzavřeném dvoře.

Stravování

Snídaně si hosté připravují sami.V bezprostřední blízkosti 5-10m jsou dvě samoobsluhy. Obědy: Možnost poobědvat je naproti v restauraci “Na poště”. Večeře: Povečeřet můžete v restauraci “Růženka” vzdálené 300m od penzionu nebo v restauraci v obci Hamr.

Letní aktivity

V okolí penzionu je množství cyklotras, stejně jako míst vhodných pro pěší turistiku. Penzion se nachází na hrázi rybníku Hejtman a koupání se nebo rybolov je zde tedy samozřejmostí. V obci je možné si zapůjčit kompletní rybářskou výbavu a to i včetně loděk.

Letní sezóna

Dvoulůžkový apartmán 700 Kč
Čtyřlůžkový apartmán 1.400 Kč
Šestilůžkový apartmán 1.750 Kč

Mimo sezónu

Dvoulůžkový apartmán 600 Kč
Čtyřlůžkový apartmán 1.200 Kč
Šestilůžkový apartmán 1.500 Kč


Kontakt Penzion na Hrázi Penzion na Hrázi levné ubytování Chlum u Třeboně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti