Chalupa Stoječín 35

Stoječín 35, Český Rudolec
Kapacita: 6 osob
Cena: 10500 - 10500 Kč
min. delka 7 dníPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA LETNÍ SEZONU 2017!!! STOJEČÍN 35 je krásná chalupa uprostřed České Kanady. STOJEČÍN je malebná vesnička s tisíci možnostmi na výlet. STOJEČÍN je vesnice, kterou si okamžitě zamilujete ležící v přírodě, která vám učaruje. STOJEČÍN je vzdálený 2 hodiny jízdy autem z Prahy a nachází se v nádherné krajině Jižních Čech. V těsném sousedství chalupy se nachází koupací Panský rybník, hluboké a životem překypující lesy, studánky, potůčky a se vším, co nabízí divoká a lidmi doposud nespoutaná krajina.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa je při vjezdu do vsi třetí stavení vlevo. Velkou výhodou je, že vesnice není průjezdná. Kilometr před vesnicí je rozcestí, z něhož jedno rameno vede do Stoječína. Vesnice tudíž skýtá bezpečné prostředí pro hrající si děti. Před hlavní branou do dvora si můžete zanechat vaše auto (auta). Je to prostorné a přehledné místo, ale poprosíme Vás, abyste neparkovali přímo před branou, ale blíže k brance, aby byla brána popřípadě průjezdná.

Vybavení objektu

Kuchyně je plně vybavena. Sociální zařízení: Máme malou ale čisťoučkou koupelničku s pračkou. Je tam malá vana, umyvadlo a záchod. Vodu čerpáme z vlastní studně, obsahuje vyšší množství dusíku, takže není vhodná pro kojence a malé děti. Proto doporučujeme, abyste si přivezli balené vody. Vytápění: Tak v létě chaloupku nevytápíme. Jinak jsou tam akumulační kamna a pro milovníky ohně je v obytné místnosti pec.

Pokoje

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 5 osob ve 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: Uspořádání ložnicí (dvou průchozích pokojů v podkroví): Pokoj 1,1 manželská postel 200x200. Pokoj 2,2 jednolůžka, 1 matrace na podlaze. Pokoj 3,1 jednolůžko (v přízemí chalupy - zamýšlená zašívárna pro mužský)

Letní sezóna

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA LETNÍ SEZONU 2017!!!

LETNÍ SEZONA JE PRO NÁS OD KVĚTNA DO KONCE ŘÍJNA

PRONAJÍMÁME POUZE OD SOBOTY DO SOBOTY

CENA ZA TÝDEN PRONÁJMU: 1500 x 7 = 10500 Kč

PES 50 Kč/1den

CHECK IN - nejdříve po 17: 00 každou sobotu

CHECK OUT - nejpozději v 10: 00 každou sobotu

Pozdější CHECK OUT bohužel neumožňujeme, protože potřebujeme čas na přípravu chalupy pro další hosty.

Zimní sezóna

V zimní sezoně chalupu nepronajímáme.


Kontakt Chalupa Stoječín 35 Chalupa Stoječín 35 levné ubytování Český Rudolec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti