Penzion Tiffany

Rooseveltova 31, Český Krumlov
Kapacita: 15 osob
Cena: 300 - 550 Kč
min. delka 1 denNáš romantický pension je situován v centru v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat.

Umístění a dostupnost objektu

Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na náměstí. Nacházíme sme v klidné části centra Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra.

Vybavení objektu

Při vstupu na Vás dýchne duch českokrumlovské historie. Přivítá Vás dubové schodiště, k ubytování jsou na výběr 2 velké historické pokoje a 3 menší romantické pokojíky. V přízemí můžete navštívit naši kavárnu a obchůdek s vlastní výrobou vitráží, se šperky a s dárkovými předměty.

Pokoje

Máme pro Vás k dispozici 3x romantický 2-lůžkový pokoj a 2x historický 2 až 4-lůžkový pokoj s přistýlkami s koupelnou a WC. Kapacita je 15 lůžek.

Služby

Naproti pensionu sídlí půjčovna lodí, raftů a kol. Rádi Vám poradíme, kam na výlet do okolí, kam za památkami, kulturou nebo kde se dobře najíte. Pokud budete mít zájem, zašleme Vám nabídku programů a dalších služeb mailem.

Parkování

Parkování do 2 min. chůze od penzionu. Možnost hlídaného parkoviště s poplatkem 100m od penzionu.

Stravování

Snídaně v penzionu, v bezprostřední blízkosti penzionu je mnoho různých restaurací. Obchod s potravinami je 100m od penzionu.

Letní aktivity

Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov, hradní příkop s medvědy, kostel Sv. Víta, otáčivé hlediště v Českém Krumlově, Pivovar Eggenberg,...Festivaly - Slavnosti pětilisté růže, Mezinárodní hudební festival, Festival komorní hudby.... Sportovní a turistické aktivity - přehrada Lipno, cykloturistika, golf, koně, rafty a kanoe na Vltavě, stezka pro bruslaře... Rozhledna na Kleť.

Zimní aktivity

Svatováclavské slavnosti, vánoční trhy, Hradební muzeum a Zámecká věž. Ski areál Lipno, Ski areál Hochficht

Celoroční aktivity

V okolí je možnost využít mnoho kulturních, turistických i sportovních aktivit.

Letní sezóna

400-550 Kč /osoba/noc
možnost snídaně za příplatek

Zimní sezóna

400-550 Kč /osoba/noc
možnost snídaně za příplatek

Mimo sezónu

300-550 Kč/osoba/noc
možnost snídaně za příplatek

Ceny stravování

100 Kč snídaně

Slevy

10% sleva za ubytování na 3 noci a více
speciální akce během roku

Doplňující informace o ubytování a cenách

pejsek/kočička 100Kč


Kontakt Penzion Tiffany Penzion Tiffany levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti