Penzion Krumlov

Stinná 620, Český Krumlov
Kapacita: 34 osob
Cena: 790 - 2090 Kč
min. delka 1 denPenzion postavený v roce 2008 se nachází v Českém Krumlově v tichém prostředí vilové čtvrti, 7 min.chůze od náměstí. Pro auta je přímo u penzionu oplocené uzamykatelné parkoviště zdarma.Nabízíme ubytování v komfortních 2,3 a 4 lůžkových pokojích, kapacita penzionu je 14 pokojů - 34 lůžek. Penzion je nekuřácký. Hostům je k dispozici velká společenská místnost, terasa, vnitřní i venkovní dětský koutek, místnost na kola a krytý přístřešek na motocykly.A to nejlepší nakonec - jsme jediný penzion v Českém Krumlově s vlastním potokem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Krumlov je vzdálen od náměstí 5-7 minut pěší chůze. Dostupnost objektu je zvláště pro Český Krumlov ideální, nepotřebujete povolení k vjezdu do města, máme vlastní prostorné parkoviště. Autobusové nádraží je od Penzionu Krumlov vzdáleno 400 m, vlakové nádraží 2 km. Můžete využít MHD, taxi služby, nebo Vás můžeme na nádraží vyzvednout.

Vybavení objektu

Penzion má společenskou místnost o ploše 100 m2, která je našim hostům kdykoliv k dispozici. Jsou zde podávány snídaně formou bufetu. Místnost může být upravena na konferenční místnost pro 28 osob.Součástí místnosti je bar a dětský koutek. Jsou zde lednice na nápoje a vinotéka s bohatým výběrem tuzemských vín. Z místnosti je přímý výstup na venkovní krytou terasu, kde je možno v letních měsících posedět. Z terasy je přístup na zahradu, kterou protéká přírodní potůček. Dále je hostům k dispozici odkládací místnost na kola.

Pokoje

Penzion Krumlov nabízí 14 útulných pokojů kategorie 3***. Naše pokoje jsou vybaveny šatní skříní, policovou skříní se zrcadlem, věšákovou stěnou s botníkem, pracovním stolem s internetovým připojením, společenským stolkem s křeslem, hotelovou LCD televizí s rádiem.Plocha pokojů je 14 - 16 m2. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem 90 x 90 cm, závěsným WC, umyvadlem, fénem a značkovými hotelovými doplňky. Plocha koupelen je 4-5 m2.

Služby

Internetové připojení zdarma 24 hodin denně na pokojích a v jídelně, místnost a garáž na kola a sportovní náčiní, krytý přístřešek na motocykly.

Parkování

Vlastní uzamykatelné parkoviště pro 16 osobních automobilů zdarma přímo u penzionu, odstavná plocha u penzionu pro autobus.

Stravování

Bohaté snídaně jsou servírovány formou bufetu ve společenské místnosti, která má 34 míst k sezení a dětský koutek. V letních měsících je možno snídat i na přilehlé terase. Na oběd nebo večeři si můžete dojít do restaurací ve městě, kterých je nejméně 100. Odpolední či večerní kávu,víno nebo čaj si můžete samozřejmě dát u nás.

Letní aktivity

Cykloturistika, výlety na vorech, raftech, golfové hřiště Chabičovice 4 km, Státní hrad a zámek, Lipno, Rožmberk, Hluboká

Zimní aktivity

Kramolím 30 min. autem, Sternstein 45 min. autem, Hochficht 60 min. autem, běžkařské stopy na Lipně.

Celoroční aktivity

Ve městě je plavecký bazén, bowling, fitness centrum, tenisová hala i venkovní kurty,jezdecký klub Slupenec, muzea, galerie

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 750 Kč /osoba/ den
Třílůžkový pokoj - 634 Kč /osoba/ den (při plném obsazení)

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 500 Kč /osoba/ den
Třílůžkový pokoj - 466 Kč /osoba/ den (při plném obsazení)

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj - 700 Kč /osoba/ den
Třílůžkový pokoj - 600 Kč /osoba/ den (při plném obsazení)

Ceny stravování

Snídaně je v ceně ubytování

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 3 let zdarma, děti do 12 let sleva 200 Kč. Obě slevy platí pro plnohodnotnou postel.
Parkování zdarma
Pes není povolen.


Kontakt Penzion Krumlov Penzion Krumlov levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti