Pension Jaroslav Římsa

na Penziony.cz
od roku 2011
Ves Na Návsi 15 Vrábče, České Budějovice
Kapacita: 5 osob
Cena: 310 - 420 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází v poklidné vesnici 15 km od Č. Budějovic směrem na Křemži. K ubytování slouží celý byt umístěný v podkroví s pohledem na náves.Při jednodenních výletech je možno navštívit Kleť, Dívčí Kámen, zámek Zlatou Korunu, Český Krumlov Vyšší Brod, Rožmberk , Lipno a na opačné straně zámky Hlubokou, Kratochvíle, vesnici zapsanou v UNESCO Holašovice, daleko není ani na Třeboňsko a Novohradsko.

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný dům se nachází na návsi naproti autobusové zastávce / Pravidelná doprava 7x denně v pracovní dny i o prázdninách do Č. Budějovic. / Vlaková zastávka pro každodenní spoje na Č. Budějovice a Č. Krumlov je vzdálená asi 1,5 km / zkratkou 25 min chůze /.

Vybavení objektu

Byt má zpřístupněné 2 pokoje, zvlášť koupelnu s 2 umyvadly, sprchovým koutem, WC, další samostatné WC, velkou předsíň, vybavenou kuchyni s plynovým sporákem a rychlovarnou konvicí. Kuchyně je spojena s obývací místností s pohovkami, křesílky, stolem, televizí a rádiem. Z obýváku je možno vstoupit na 60-timetrovou terasu se stolem a židlemi.

Pokoje

2nebo 3 lůžka, skříňky, skříň stůl nebo stolek, 2 nebo 3 židle nebo křeslo

Parkování

Na příjezdovém prostranství před domem, jízdní kola je možno uschovat v garáži.

Stravování

Samostatné vaření, případná snídaně. Cena 50 Kč na os. Restaurace s celodenním vařením je vzdálená 1 a 1,5 km.

Letní sezóna

Platí pouze letní sezóna od 15. 5. do 10.9. a od 5. 10. do 31. 10. 2012 V jiné době neubytováváme.

Slevy

Dítě do 4 let zdarma, dítě do 12 let platí polovinu.


Kontakt Pension Jaroslav Římsa Pension Jaroslav Římsa levné ubytování České Budějovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti