Chata u Horynů

Přívrat ev.č. 12, Česká Třebová
Kapacita: 4-6,max8 osob
Cena: 4000 - 8000 Kč
min. delka 1 denChata se nachází v krásném prostředí lesa pod sjezdovkou Přívrat. 12km od města Litomyšl.

Umístění a dostupnost objektu

Chata je umístěna na okraji malé klidné chatové oblasti v obci Přívrat. K chatě je možnost přijet po upravené polní cestě. parkování je na pozemku.

Vybavení objektu

V chatě je sauna, veškeré nádobí a kuchyňské vybavení, lednice mikrovlnná trouba, 2x TV, fén, knihy, časopisy, hry pro děti, sáňky. V létě je na zahradě bazén, trampolína, venkovní hry, pískoviště, houpačka. V ceně je povlečení, ručníky, utěrky, mýdlo, jar. V chatě je ústřední topení. Pozemkem protéká potůček. V létě lze na zahradě grilovat. Kouření je dovoleno pouze venku na zahradě nebo na terase. Pobyt s domácími zvířaty není možný.

Pokoje

1 větší ložnice, ve které je palanda a 2 matrace jako přistýlky, 1 menší ložnice s manželskou postelí a v obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedačka

Služby

Úklid chaty je v ceně, chata je perfektně vybavena.

Parkování

Parkovat lze přímo na pozemku uzavřeném bránou

Stravování

Možnost vlastního vaření. Občerstvení v pěšky dostupných restauracích. V obci je obchod.

Letní aktivity

V obci je lyžařský vlek, který slouží v létě jako dětské hřiště, mají zde i motokáry. Lze si pronajmout tenisový kurt. Rybaření na místních rybnících. Návštěva hradů a zámků v okolí. Návštěva památek a muzeí v Litomyšli. V okolí je spousta rozhleden- Kozlov, Andrlův chlum, Toulovcova rozhledna, Rozhledna Járy Cimrmana. V okolí je mnoho turistických tras. jsou zde také cyklotrasy. Koupání na místních koupalištích v blízkém okolí. Možnost jízdy na koni. Letní kino přímo v obci.

Zimní aktivity

Lyžování na místní sjezdovce nebo na sjezdovce v České Třebové. Běžkařské tratě v okolí. Bruslení na místním rybníku či na stadionech v Litomyšli a v České Třebové. Návštěva krytých bazénů v České Třebové, Litomyšli, Ústí nad Orlicí.

Celoroční aktivity

Bowling v okolí od 5-10km, Kino, V obci se koná spousta akcí jako třeba Vinobraní, Becherobraní, Soutěž ve vaření gulášů atd.

Letní sezóna

8000,- za týden - pouze týdenní pobyty

Zimní sezóna

dle dohody , info na www.chatauhorynu.cz

Mimo sezónu

dle dohody


Kontakt Chata u Horynů Chata u Horynů levné ubytování Česká Třebová kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti