Ubytování U Bažantnice

na Penziony.cz
od roku 2012
Zd. Štěpánka 850, Česká Skalice
Kapacita: 4+2 osob
Cena: 300 - 350 Kč
min. delka 1 denUBYTOVÁNÍ POZASTAVENO - PO ZNOVUZAVEDENÍ SE VÁM OPĚT PŘIPOMENEME !!! - neplatí pro již zarezervované pobyty Nabízíme ubytování v novém rodinném domku v 1 patře se samostatným vchodem (pokoj + samostatná kuchyň a sociální zařízení) v České Skalici.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je v klidné části nedaleko města. Vše máte blízko vedle ubytování jak obchody, tak restaurace. K našemu ubytování se dostanete po hlavní třídě. Naše ubytování lehce poznáte podle ukazatelů, které na hlavní třídě jsou rozmístěné pod nástev Ubytování "U Bažantnice". Ubytování je nedaleko hlavní třídy.

Vybavení objektu

Ubytování 1+1 se sociálním zařízení, plně vybavenou kuchyní ( mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák aj.). Vlastní uzavřené parkoviště. Gril, ohniště, terasa.

Pokoje

Máme zde 4 lůžka a možnosti 2 přistýlek. Jsou pěkně zařízeny a budete se v nich cítit příjemně. Vše ve výborném stavu. Hodně věcí nových.

Parkování

Přímo u ubytování na uzavřeném pozemku.

Stravování

Dále: - restaurace Ronox, Sokolovna (směr vlakové nádraží) - restaurace Tropical-vyhlášená restaurace,dobré ceny,velké a dobré porce (směr Rozkoš) - Pizzerie (směr náměstí) - Jídelna Eurest (směr fotbalové hřiště) - Jinak se lze stravovat v apartmánu v zařízené kuchyni - k dispozici je zde také grilování a opékání, přímo u nás na zahradě Obchody nedaleko ubytování: Penny market, Peko, Potraviny Verner

Celoroční aktivity

Výlety po historických místech, lety balónem, vyhlídkové lety, seskoky padákem, koupání, minigolf, letní kino a mnoho dalších aktivit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

pozn.: parkování na soukomém pozemku uvnitř areálu zdarma, k pobytu také patří možnost opékání a grilování se zapůjčením grilu nebo vidlic na opékání a lorna, v apartmánu připojení k internetu zdarma (WiFi).

Letní sezóna

7.500,-/týden
Dospělí 300,-/den
Pouze jedna noc 350,-/osoba
Více info na našich webových stránkách.

Mimo sezónu

6.500,-/týden
Dospělí 300,-/den
Pouze jedna noc 350,-/osoba

Slevy

Pro dvě osoby cena apartmánu v sezoně 6.500,-/týden a mimo sezonu 5.500,-/týden.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Přistýlka 250,-/den
Dětská postýlka 50,-


Kontakt Ubytování U Bažantnice Ubytování U Bažantnice levné ubytování Česká Skalice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti